Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть

Довідка про банкрутство

Довідка про банкрутство Міністерства юстиції України, довідка про банкрутство Київ.

Витяг про банкрутство Міністерства юстиції України, довідка про банкрутство Київ.

Довідка про банкрутство- це довідка, яка видається Головним управлінням Юстиції в м. Києві, а відповідно підходить для підприємств ТІЛЬКИ міста Києва.

 

Довідка про відсутність справи про банкрутство являє собою документ, який підтверджує, що станом на дату видачі довідки щодо заявника (юридичної особи або фізичної особи - підприємця) не порушено провадження у справі про банкрутство, заявник не визнаний банкрутом та не перебуває у процедурі банкрутства. Може знадобитися Вам у суді, при угоді на вимогу контрагента або для участі в тендерах, конкурсах, торгах і закупівлі.

Як замовити послугу?

Необхідно скористатися формою замовлення або відправити нам на електронну адресу office@nakaz.com.ua наступну інформацію:
1. Назва організації (повне, без скорочень)
2. Контактний номер телефону (мобільний)
3. Номер документа.

Дана довідка видається територіальними органами Державного Департаменту з питань банкрутства за письмовим запитом заявника.
Варто відзначити, що довідка про відсутність справи про банкрутство видається на спеціальному бланку, завіреному печаткою державного органу з питань банкрутства.
Після ліквідації агентства з питань банкрутства - Міністерство Юстицій України перейняло обов'язок видавати подібну довідку. На сьогоднішній день дану довідку видає тільки Міністерство Юстицій України (ресурсний центр), дана довідка потрібна для участі в тендері.

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

* для отримання інформаційної довідки (довідка) нам необхідно отримати оригінали наступних документів:
 • запит;
 • довіреність (на нашого співробітника, від підприємства з печаткою, без нотаріального засвідчення);
 • * Бланки всіх документів відправляємо вам на email.
* для отримання витягу з бази даних, стосовно яких порушено справу про банкрутство, необхідно надати нам дані:
 • код ЕДРПО;
 • повна назва підприємства;
 • юридичну адресу.

Згідно з чинним законодавством України, подібні довідки видаються в термін до десяти календарних днів з моменту надходження запиту заявника. Однак питання отримання термінової довідки не повинно Вас хвилювати, так як наша компанія може отримати дану довідку в необхідний Вам термін.

Можливо, Вам буде цікаво знати, що для отримання довідки необхідно надати точну інформацію про повне найменування юридичної особи або фізичної особи - підприємця, а також його юридична адреса та код ЄДРПОУ для юридичних осіб або ідентифікаційний номер для фізичних осіб.
У разі якщо фізична особа за своїми релігійними міркуваннями не має ідентифікаційного номера, вам буде необхідно надати копію паспорта з відміткою компетентних органів про відмову від отримання такого номера.

Для чого вам може знадобитися довідка про відсутність справи про банкрутство:

 • участь в конкурсних торгах при проведенні тендеру;
 • при розгляді судових справ;
 • при укладанні угод за запитом ваших контрагентів.

Розглянемо зазначені випадки трохи докладніше.
Найбільш частою причиною отримання такої довідки є участь в конкурсних торгах при проведенні тендерних закупівель товарів і послуг. Це обумовлено вимогами ст. 17 Закону України "Про здійснення державних закупівель", де вказується, що замовник може заборонити фізичній або юридичній особі брати участь у процедурі закупівлі в тому випадку, якщо потенційний учасник є офіційно визнаним банкрутом або якщо проти нього порушено кримінальну справу, що стосується банкрутства. Таким чином, наявність довідки про відсутність справи про банкрутство є обов'язковою умовою участі в тендері.

Дуже часто при розгляді кожної справи в суді, як господарському, так і цивільному, суд може зажадати підтвердження того, що ваше підприємство не є банкрутом та не перебуває у процедурі банкрутства.
Крім того, останнім часом у зв'язку зі зростанням економічних злочинів і відповідної недовіри своїм контрагентам у сфері бізнесу почастішали випадки, коли для укладення великої грошової угоди майбутні партнери намагаються убезпечити себе і вимагають взаємне надання довідок про не знаходження в процедурі банкрутства.
Таким чином, даний документ необхідний для ведення багатьох господарських справ і успішного розвитку бізнесу.

Наша компанія надасть послуги з отримання довідок про відсутність справи про банкрутство. Ми пропонуємо вам заощадити свій час і легко отримати необхідний вам документ.
Ми працюємо у цій сфері вже не один рік і чітко знаємо, які вимоги будуть пред'являтися державним органом з питань банкрутства до правильного складання письмового запиту. Ми без всяких проблем отримаємо для вас довідку у термін, який необхідний.
Вам не доведеться стояти в чергах, усувати можливі помилки і подавати заново всі документи. Наші фахівці все зроблять за вас. При цьому ви гарантовано отримаєте потрібний вам документ.
Крім того, ми відповімо на всі ваші запитання, адже наші фахівці працюють в даній сфері багато років і знають всі нюанси і особливості, пов'язані з отриманням такої довідки.
Також, звернувшись до нас, ви зможете отримати необхідну вам довідку, не виходячи з власного офісу або будинку, скориставшись нашою послугою в телефонному режимі. Як бачите, ми пропонуємо з нашою допомогою зробити ваше життя легше, а ваш бізнес - успішніше!

Нормативно - правові акти, які стосуються довідки про банкрутство та долі участі в тендері:

 • Закон України "Про Відновлення платоспроможності боржника або визнання Його банкрутом" (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2343-12.html)
 • Закон України "Про здійснення процедури державних закупівель" (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2289-17.html)

Обговорення і відгуки (23)

Светлана
08.11.2016 11:12

Добрый день! Предприятие находится в Киевской области. Нужна информационная справка из ЄДР о банкротстве. На сегодняшний день можно ее получить в бумажном виде с печатью или же ее выдают только в електронном виде? Спасибо!!!

НАКАЗ
08.11.2016 16:42

Добрый день, Игорь.
В настоящий момент в соответствии с законодательством получить справку о банкротстве можно только в электронном виде.
Документ не заверяется гос.органами, поскольку реестр находится в открытом доступе.

Игорь
24.06.2015 12:50

Интересует справка о банкротстве, фирма находится в Киевской области. Справка будет с мокрой печаткой? Или же будет сформирована в онлайн сервисе минюста?

Ульяна
24.06.2015 13:04

Доброго дня.
Відповідно до змін в законодавтві, на даний момент довідка отримується лише в электронный формі.

Євгенія
09.06.2015 09:36

Доброго дня підкажіть будьласка я в м.Херсоні можливо отримати довідку провідсутність банкрутства?? Скільки коштує?

Юрий
23.02.2015 10:34

Необхідна довідка про відсутність справи про банкрутство ПП"Промтехсервіс" 31084850

Оксана
18.02.2015 10:58

мне нужна справка о несудимости директора и витяг о банкротстве

Яна
07.11.2014 09:06

Добрый день!
Подскажите, если справку о банкрутстве заказать сегодня, она будет готова на вторник до 11 .00. И сколько это будет стоить? Спасибо!

Andrey
06.03.2014 13:09

Добрый день, в случае оплаты по безналу - даете ли вы по акты выполненных работ и налоговые накладные?

Мария
06.03.2014 13:14

Здравствуйте, Андрей.
При оплате по безналичному расчету - Вы получаете договор, счет и акт выполненных работ. Налоговые накладные не даем, так как являемся плательщиком Единого налога 5% без ндс.

Елена
22.10.2013 07:10

Здравствуйте!
Нашим предприятием 16.10.2013г. был подан запрос в ГУ Юстиции в г.Киеве на получение справки об отсутствии в реестре банкротов. Срок получения такой справки - 10 рабочих дней - 29.10.2013г. Но мы не успеваем в таком случае отправить тендерную документацию. Не могли бы вы нам поспособствовать в получении этой справки на 1-2 рабочих дня раньше - 25 или 28 октября? И если возможно, сколько это будет стоить?

Арсений
22.10.2013 09:15

Добрый день Елена.
Можно попробовать подать новый запрос.
С старым запросом ничего сделать нельзя.

Игорь
18.10.2013 10:16

Добрый день.
Когда будет справка и сколько денег?
-если в понедельник вам отдать все необходимые документы?
- нужен Документ №1, Киев

Мария
18.10.2013 10:30

Если в понедельник мы получаем документы,то довидка будет готова 25.10.2013к 17.00.
По стоимости 690 грн.
Если сегодня забираем,то будет готова 24.10.2013. к 17.00

Сергей
18.10.2013 05:14

Необходимо две справки для тендера Срок-до 23 октября .
ПП "Авізо Хела" Код ЄДРПОУ 25587934.
ТОВ "Проектно-Будівельна Компанія України" Код ЄДРПОУ 34432488.
Цена вопроса?

Мария
18.10.2013 06:30

Здравствуйте,Сергей.
Для получения информационной справки об отсутствии дела о банкротстве необходимо заполнить пакет документов,который мы высылаем Вам на почту.Если в течении дня документы будут у нас,то справка будет готова 24.10.2013. (по стоимости 690 грн)
Довидка подходит только в том случае,если предприятие зарегистрировано в г.Киев.
Мы можем Вам предложить вытяг об отсутствии дела о банкротстве.Будет он готов на 22.10.2013.
Стоимость 520 грн. (2 раб.дня).Для получения вытяга от Вас потребуется всего лишь информация: полное название предприятия и код ЕДРПОУ.
Спасибо

Валерий
09.10.2013 06:44

Повторяю запрос- необходима справка для тендера Срок - до15 октября. Предприятие в Киевской области , Киево- Святошинский район. Цена вопроса и что необходимо

Ульяна
09.10.2013 07:05

Доброго дня. Необхідна інформація щодо підприємства (назва та код ЄДРПОУ). Для оформлення замовлення Вам необхідно відіслати заявку на нашу електронну адресу Дякуємо.

Валерий
09.10.2013 06:17

Добрый день! Для участия в тендере мне необходим вытяг щодо банкрутства. Срок до 15 октября.
Жду цену вопроса и перечень документов. Предприятие зарегистрировано в Коевской области, Киево-Святошинский район.

Володимир
05.09.2013 07:44

Доброго дня! ННам необхідно отримати довідку №2 на
ТОВ "Газові ресурси" код ЄДРПОУ 38418870 м.Київ, вул.Срібнокільська б.2А кв.1

Сергей
25.07.2013 11:11

Добрый день!
Нам для участия в тендере необходим витяг щодо банкрутства. Срок - 3 рабочих дня.
Жду от Вас перечень документов. Стоимость - 490 грн?

Александр Сергеевич
21.05.2013 14:03

Здравствуйте!
Вышлите, пожалуйста, бланк запиту на Витяг з бази даних стосовно яких порушено справу про банкрутство.
Спасибо.

Арсений
21.05.2013 14:12

Добрый день Александр Сергеевич.
Запрос выслал Вам на почту.