Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть

Довідка про банкрутство

Довідка про банкрутство Міністерства юстиції України, довідка про банкрутство Київ.

 • Довідка про банкрутство
 
  Терміни Ціна (грн.)
5 роб. днів 300
3 роб. дня 790
1-2 роб. дня 1290
 
замовити

Довідка про банкрутство- це довідка, яка видається Головним управлінням Юстиції в м. Києві, а відповідно підходить для підприємств ТІЛЬКИ міста Києва.

Витяг про банкрутство

Витяг про банкрутство Міністерства юстиції України, довідка про банкрутство Київ.

 
  Терміни Ціна (грн.)
10 роб. днів 300
1 роб. день 550
2 роб. дні 520
3 роб. дні 490
4-5 роб. днів 450
300
замовити

Витяг про банкрутство- це довідка, що видається Уповноваженим органом Міністерства Юстиції України. На бланку суворої звітності, з голограмою і водними знаками.

 • Необхідно надати:
 • Назва організації (повне, як у свідоцтві про реєстрацію);
 • код ЄДРПОУ;
 • місто реєстрації.

Довідка про відсутність справи про банкрутство являє собою документ, який підтверджує, що станом на дату видачі довідки щодо заявника (юридичної особи або фізичної особи - підприємця) не порушено провадження у справі про банкрутство, заявник не визнаний банкрутом та не перебуває у процедурі банкрутства. Може знадобитися Вам у суді, при угоді на вимогу контрагента або для участі в тендерах, конкурсах, торгах і закупівлі.

Як замовити послугу?

Необхідно скористатися формою замовлення або відправити нам на електронну адресу office@nakaz.com.ua наступну інформацію:
1. Назва організації (повне, без скорочень)
2. Контактний номер телефону (мобільний)
3. Номер документа.

Дана довідка видається територіальними органами Державного Департаменту з питань банкрутства за письмовим запитом заявника.
Варто відзначити, що довідка про відсутність справи про банкрутство видається на спеціальному бланку, завіреному печаткою державного органу з питань банкрутства.
Після ліквідації агентства з питань банкрутства - Міністерство Юстицій України перейняло обов'язок видавати подібну довідку. На сьогоднішній день дану довідку видає тільки Міністерство Юстицій України (ресурсний центр), дана довідка потрібна для участі в тендері.

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

* для отримання інформаційної довідки (довідка) нам необхідно отримати оригінали наступних документів:
 • запит;
 • довіреність (на нашого співробітника, від підприємства з печаткою, без нотаріального засвідчення);
 • * Бланки всіх документів відправляємо вам на email.
* для отримання витягу з бази даних, стосовно яких порушено справу про банкрутство, необхідно надати нам дані:
 • код ЕДРПО;
 • повна назва підприємства;
 • юридичну адресу.

Згідно з чинним законодавством України, подібні довідки видаються в термін до десяти календарних днів з моменту надходження запиту заявника. Однак питання отримання термінової довідки не повинно Вас хвилювати, так як наша компанія може отримати дану довідку в необхідний Вам термін.

Можливо, Вам буде цікаво знати, що для отримання довідки необхідно надати точну інформацію про повне найменування юридичної особи або фізичної особи - підприємця, а також його юридична адреса та код ЄДРПОУ для юридичних осіб або ідентифікаційний номер для фізичних осіб.
У разі якщо фізична особа за своїми релігійними міркуваннями не має ідентифікаційного номера, вам буде необхідно надати копію паспорта з відміткою компетентних органів про відмову від отримання такого номера.

Для чого вам може знадобитися довідка про відсутність справи про банкрутство:

 • участь в конкурсних торгах при проведенні тендеру;
 • при розгляді судових справ;
 • при укладанні угод за запитом ваших контрагентів.

Розглянемо зазначені випадки трохи докладніше.
Найбільш частою причиною отримання такої довідки є участь в конкурсних торгах при проведенні тендерних закупівель товарів і послуг. Це обумовлено вимогами ст. 17 Закону України "Про здійснення державних закупівель", де вказується, що замовник може заборонити фізичній або юридичній особі брати участь у процедурі закупівлі в тому випадку, якщо потенційний учасник є офіційно визнаним банкрутом або якщо проти нього порушено кримінальну справу, що стосується банкрутства. Таким чином, наявність довідки про відсутність справи про банкрутство є обов'язковою умовою участі в тендері.

Дуже часто при розгляді кожної справи в суді, як господарському, так і цивільному, суд може зажадати підтвердження того, що ваше підприємство не є банкрутом та не перебуває у процедурі банкрутства.
Крім того, останнім часом у зв'язку зі зростанням економічних злочинів і відповідної недовіри своїм контрагентам у сфері бізнесу почастішали випадки, коли для укладення великої грошової угоди майбутні партнери намагаються убезпечити себе і вимагають взаємне надання довідок про не знаходження в процедурі банкрутства.
Таким чином, даний документ необхідний для ведення багатьох господарських справ і успішного розвитку бізнесу.

Наша компанія надасть послуги з отримання довідок про відсутність справи про банкрутство. Ми пропонуємо вам заощадити свій час і легко отримати необхідний вам документ.
Ми працюємо у цій сфері вже не один рік і чітко знаємо, які вимоги будуть пред'являтися державним органом з питань банкрутства до правильного складання письмового запиту. Ми без всяких проблем отримаємо для вас довідку у термін, який необхідний.
Вам не доведеться стояти в чергах, усувати можливі помилки і подавати заново всі документи. Наші фахівці все зроблять за вас. При цьому ви гарантовано отримаєте потрібний вам документ.
Крім того, ми відповімо на всі ваші запитання, адже наші фахівці працюють в даній сфері багато років і знають всі нюанси і особливості, пов'язані з отриманням такої довідки.
Також, звернувшись до нас, ви зможете отримати необхідну вам довідку, не виходячи з власного офісу або будинку, скориставшись нашою послугою в телефонному режимі. Як бачите, ми пропонуємо з нашою допомогою зробити ваше життя легше, а ваш бізнес - успішніше!

Нормативно - правові акти, які стосуються довідки про банкрутство та долі участі в тендері:

 • Закон України "Про Відновлення платоспроможності боржника або визнання Його банкрутом" (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2343-12.html)
 • Закон України "Про здійснення процедури державних закупівель" (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2289-17.html)

Обговорення і відгуки (23)

Светлана
08.11.2016 11:12

Добрый день! Предприятие находится в Киевской области. Нужна информационная справка из ЄДР о банкротстве. На сегодняшний день можно ее получить в бумажном виде с печатью или же ее выдают только в електронном виде? Спасибо!!!

НАКАЗ
08.11.2016 16:42

Добрый день, Игорь.
В настоящий момент в соответствии с законодательством получить справку о банкротстве можно только в электронном виде.
Документ не заверяется гос.органами, поскольку реестр находится в открытом доступе.

Игорь
24.06.2015 12:50

Интересует справка о банкротстве, фирма находится в Киевской области. Справка будет с мокрой печаткой? Или же будет сформирована в онлайн сервисе минюста?

Ульяна
24.06.2015 13:04

Доброго дня.
Відповідно до змін в законодавтві, на даний момент довідка отримується лише в электронный формі.

Євгенія
09.06.2015 09:36

Доброго дня підкажіть будьласка я в м.Херсоні можливо отримати довідку провідсутність банкрутства?? Скільки коштує?

Юрий
23.02.2015 10:34

Необхідна довідка про відсутність справи про банкрутство ПП"Промтехсервіс" 31084850

Оксана
18.02.2015 10:58

мне нужна справка о несудимости директора и витяг о банкротстве

Яна
07.11.2014 09:06

Добрый день!
Подскажите, если справку о банкрутстве заказать сегодня, она будет готова на вторник до 11 .00. И сколько это будет стоить? Спасибо!

Andrey
06.03.2014 13:09

Добрый день, в случае оплаты по безналу - даете ли вы по акты выполненных работ и налоговые накладные?

Мария
06.03.2014 13:14

Здравствуйте, Андрей.
При оплате по безналичному расчету - Вы получаете договор, счет и акт выполненных работ. Налоговые накладные не даем, так как являемся плательщиком Единого налога 5% без ндс.

Елена
22.10.2013 07:10

Здравствуйте!
Нашим предприятием 16.10.2013г. был подан запрос в ГУ Юстиции в г.Киеве на получение справки об отсутствии в реестре банкротов. Срок получения такой справки - 10 рабочих дней - 29.10.2013г. Но мы не успеваем в таком случае отправить тендерную документацию. Не могли бы вы нам поспособствовать в получении этой справки на 1-2 рабочих дня раньше - 25 или 28 октября? И если возможно, сколько это будет стоить?

Арсений
22.10.2013 09:15

Добрый день Елена.
Можно попробовать подать новый запрос.
С старым запросом ничего сделать нельзя.

Игорь
18.10.2013 10:16

Добрый день.
Когда будет справка и сколько денег?
-если в понедельник вам отдать все необходимые документы?
- нужен Документ №1, Киев

Мария
18.10.2013 10:30

Если в понедельник мы получаем документы,то довидка будет готова 25.10.2013к 17.00.
По стоимости 690 грн.
Если сегодня забираем,то будет готова 24.10.2013. к 17.00

Сергей
18.10.2013 05:14

Необходимо две справки для тендера Срок-до 23 октября .
ПП "Авізо Хела" Код ЄДРПОУ 25587934.
ТОВ "Проектно-Будівельна Компанія України" Код ЄДРПОУ 34432488.
Цена вопроса?

Мария
18.10.2013 06:30

Здравствуйте,Сергей.
Для получения информационной справки об отсутствии дела о банкротстве необходимо заполнить пакет документов,который мы высылаем Вам на почту.Если в течении дня документы будут у нас,то справка будет готова 24.10.2013. (по стоимости 690 грн)
Довидка подходит только в том случае,если предприятие зарегистрировано в г.Киев.
Мы можем Вам предложить вытяг об отсутствии дела о банкротстве.Будет он готов на 22.10.2013.
Стоимость 520 грн. (2 раб.дня).Для получения вытяга от Вас потребуется всего лишь информация: полное название предприятия и код ЕДРПОУ.
Спасибо

Валерий
09.10.2013 06:44

Повторяю запрос- необходима справка для тендера Срок - до15 октября. Предприятие в Киевской области , Киево- Святошинский район. Цена вопроса и что необходимо

Ульяна
09.10.2013 07:05

Доброго дня. Необхідна інформація щодо підприємства (назва та код ЄДРПОУ). Для оформлення замовлення Вам необхідно відіслати заявку на нашу електронну адресу Дякуємо.

Валерий
09.10.2013 06:17

Добрый день! Для участия в тендере мне необходим вытяг щодо банкрутства. Срок до 15 октября.
Жду цену вопроса и перечень документов. Предприятие зарегистрировано в Коевской области, Киево-Святошинский район.

Володимир
05.09.2013 07:44

Доброго дня! ННам необхідно отримати довідку №2 на
ТОВ "Газові ресурси" код ЄДРПОУ 38418870 м.Київ, вул.Срібнокільська б.2А кв.1

Сергей
25.07.2013 11:11

Добрый день!
Нам для участия в тендере необходим витяг щодо банкрутства. Срок - 3 рабочих дня.
Жду от Вас перечень документов. Стоимость - 490 грн?

Александр Сергеевич
21.05.2013 14:03

Здравствуйте!
Вышлите, пожалуйста, бланк запиту на Витяг з бази даних стосовно яких порушено справу про банкрутство.
Спасибо.

Арсений
21.05.2013 14:12

Добрый день Александр Сергеевич.
Запрос выслал Вам на почту.