Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Ганна Гайдукова
Ганна Гайдукова (063) 235 08 72

Довідка податкового резидента України

Отримання довідки підтвердження статусу податкового резидента України

Причини замовити в нас:
 1. Доставка в будь-яку країну світу
 2. Ми – юридична компанія, а це завжди надійніше ніж «знайомий юрист»
 3. Зручна оплата будь-якою банківською картою світу
  Послуга Терміни Ціна (грн.)
Довідка податкового резидента України Київ 10 р.д. 1500
Довідка податкового резидента України інше місто 12 р.д. 3000
 
замовити

Між 57 країнами світу (в тому числі й Україною) існують міжнародні договори про виключення оподаткування одного й того ж доходу два рази в двох різних державах. Для того щоб уникнути подвійного оподаткування, громадяни, які отримують доходи за межами України, повинні підтвердити статус податкового резидента України. Оформлення довідки податкового резидента займає зазвичай 10 днів, з моменту звернення до податкового органа. Після закінчення цього строку податковий орган зобов'язаний видати довідку затвердженої форми про підтвердження статусу податкового резидента України.

Резидентом може бути визнаний не тільки громадянин України. Особа може вважатися резидентом і в тому випадку, якщо такий суб'єкт має тісні економічні та особисті зв'язки в Україні. Наприклад, визнати резидентом можуть особу, що займається підприємницькою діяльністю та платить єдиний податок на території України, або якщо тут постійно проживають члени її родини.

Якщо особа має подвійне громадянство, то з метою оподаткування цей суб'єкт буде вважатися громадянином України, який має право на зарахування податків, що були сплачені за кордоном.

Реєстрація підприємств як резидента здійснюється лише в тому випадку, якщо вони перебувають на території України й здійснюють свою діяльність на підставі законодавства нашої країни. Якщо в юридичної особи є довідка податкового резидента, то оподаткування підприємців буде здійснюватися за ставкою 15%. Без даного документа ставка податку на доходи буде становити 30%.

Якщо доходи на території України отримує фізична або юридична особа-нерезидент, то такий суб'єкт повинен обов'язково пред'явити довідку, яка підтверджує, що він є резидентом держави, з якою укладено міжнародний договір. Через відсутність такого документа, потрібно буде заплатити податок до бюджету України. Слід пам'ятати, що реєстрація податкового резидента не вічна, а діє один рік з дня її видачі.

Фахівці нашої компанії можуть посприяти в отриманні довідки податкового резидента як для осіб, котрі мають громадянство України, так і для іноземців. Крім цього, наші юристи можуть надати супутні послуги:


 • реєстрація іноземця СПД;
 • отримання посвідки на проживання;
 • реєстрації торговельних марок;
 • реєстрація підприємця;
 • реєстрація іноземного громадянина в ОВІРі;
 • отримання ідентифікаційного коду;
 • дозвіл на роботу іноземця;
 • оформлення закордонного паспорта;
 • ліцензування підприємницької діяльності;
 • переоформлення ліцензій;
 • виїзд на ПМП з України;
 • сертифікація товарів;
 • консультуємо неприбуткові організації;
 • інші послуги.

Обговорення і відгуки (58)

Наталія
04.02.2019 18:13

Доброго дня. Я отримала довідку, пропрацювала 3 місяці в Польщі, тепер знаходжуся в Україні. Відповідно в Польщі сплачувала податок. Зараз же мені телефонують з податкової і вимагають прийти і вказати розмір заробітної плати(що отримувала за кордоном) аби стягнути податок. Хіба згідно цій довідці я не повинна не сплачувати нічого в Україні? Дякую.

Д
25.01.2019 14:17

Вона робиться безкоштовно)

Наталя
19.01.2019 11:49

Доброго дня. На чи впливає справка резидента України при роботі у Польщі на субсидії в україні?

Катерина
23.09.2018 18:00

Я можу отримати довідку податкового резидента, якщо я не працюю?