Юридические услуги от компании Наказ
Пн-Пт 09:00 - 19:00
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Досудове регулювання суперечок Київ

Порядок досудового регулювання податкових та господарських спорів

Досудове регулювання спорів досить часто може стати дієвим механізмом. Адже врегулювання спорів таким способом базується в першу чергу на принципах співпраці, злагоди і взаємних поступок між сторонами. Такий порядок дозволяє заощадити час, сили і, звичайно ж, грошові кошти.

Дуже важливо, щоб на цій стадії вам надавав підтримку юрист або адвокат. Такий фахівець здатний вміло провести переговори, вказати вашому опоненту на його некоректну поведінку і в доступній формі роз'яснити можливі негативні наслідки.

Наша компанія з радістю надасть допомогу як громадянам, так і організаціям. Ми можемо не тільки вирішити вже існуючий конфлікт, але запобігти виникненню будь-яких розбіжностей. До таких превентивних заходів, зокрема, належать такі послуги:

 • разові консультації з приводу оформлення різних правовідносин (для фізичних та юридичних осіб);
 • надання абонентського юридичного обслуговування;
 • допомога при складанні угод, договорів, доповнень до договору;
 • інші послуги.

Досудове врегулювання спорів практично завжди є самим найкращим варіантом вирішення конфлікту. Крім того, в деяких випадках претензійний порядок, на підставі законодавства, носить обов'язковий характер. Так, ст.5 Господарського процесуального кодексу говорить про те, що якщо позивачем попередньо не будуть вжиті заходи досудового врегулювання спору, то подати позов до суду він не має права. До того ж недостатньо просто відправити лист- претензію, потрібно ще й обов'язково дочекатися відповіді від боржника протягом 30 днів. І тільки у разі його відмови від виконання зобов'язань, або якщо боржник протягом місяця не дав відповіді, можна подавати позов в судову інстанцію.

Претензійний порядок врегулювання суперечок можна передбачити при укладенні договору. Якщо навіть у вас буде право вибору, ми радимо для початку спробувати вирішити всі розбіжності не в стінах суду, а шляхом переговорів. Фахівці нашої компанії допоможуть скласти претензію, посилаючись на необхідні норми законодавства, розрахують суми штрафу, пені або отриманих збитків, а також виконають інші юридично значимі дії, спрямовані на захист ваших інтересів.

 ПослугаОдиниця
Складання претензії документ
Складання відповіді на претензію документ
Усна консультація з проблеми, що вимагає врегулювання годину
замовити

Добавить комментарий

 • Введите код с картинки (если не можете прочитать код, смените картинку кнопкой «Не могу рассмотреть код»)

  Защитный код
  Обновить

Компания НАКАЗ не может гарантировать 100% оформление заказанных документов, если клиентом не предоставлен полный комплект документов и информации в установленные сроки, решение и сроки выдачи документов зависят от соответствующих государственных органов и законов Украины. Государственные органы могут потребовать дополнительные документы в зависимости от особенностей и ситуации конкретного клиента. Оплата государственных пошлин и сборов осуществляется до или в момент подачи документов и в случае отказа не возвращаются. В свою очередь компания НАКАЗ прикладывает максимум усилий и опыта, чтобы повысить ваши шансы и сроки получения заказанной вами услуги до максимально высокого уровня по сравнению с самостоятельной подачей. Цены, указанные на сайте, не являются ни рекламой, ни офертой, как правило, указана минимальная стоимость услуги. Компания НАКАЗ не участвует в коррупционных и незаконных схемах, не рекомендует этого клиентам и не принимает заведомо незаконные заказы. Всю ответственность за предоставленные в компанию данные для работы несет клиент. Мы работаем только в правовом поле законодательства Украины.

Ваш адвокат/юрист Адвокат Юрист Евгений Щеглов Адвокат/юрист, юридические услуги Опыт: 15 лет (063) 440 39 03

Последние комментарии:

 1. dukascopy opinie 17.02.2017 18:46

  Бухгалтерские услуги Киев

  My brother recommended I might like this website. He was entirely right. This post truly made my day.
   
 2. НАКАЗ 17.02.2017 13:25

  Бухгалтерские консультации

  Доброго дня! Так, ФОП 3 група 3% з ПДВ має реєструвати податкові накладні. Різниця між ФОП 3 гр 5% і ...
   
 3. Наталия 17.02.2017 13:17

  Бухгалтерские консультации

  Доброго дня, підкажіть будь ласка , які звіти має здавати фоп 3 група з ПДВ, чим віжрізняється ведення ...
   
 4. Сергей 16.02.2017 10:04

  Справка о несудимости в Киеве

  Добрый день. Для оформления вида на жительство моей теще (гражданка Украины). В настоящее время ...
   
 5. ВІка 15.02.2017 11:26

  Отримання посвідчення водія

  Я вчора здавала на права, то паспорта в мене близько ніхто не просив. ( в екзаменатора є фотокопії ...
   
 6. НАКАЗ 14.02.2017 13:01

  Бухгалтерские консультации

  Добрый день, Юрий! В данном случае необходимо правильно оформить правоотношения как с предпринимателями ...