Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант з бухгалтерських послуг
Ксенія Москотіна (063) 392 40 50 Зворотній дзвінок

Бухгалтерський аудит

Ініціативний або так званий бухгалтерський аудит – це можливість провести перевірку вірогідності й точності бухгалтерської звітності на будь-якому підприємстві. Фахівці-аудитори після отримання результатів такої перевірки складають аудит бухгалтерської звітності, де об'єктивно оцінюють вірогідність бухгалтерського балансу, а також дають свої рекомендації з ліквідації виявлених порушень.

Фахівці компанії "НАКАЗ" надають наступні послуги:

  • аудит фін. звітності за ПСБО;
  • аудит фін. звітності за МСФЗ;
  • аудит окремих фін. звітів, а також елементів чи цілих статей звітності.

Наші фахівці можуть проводити аудит бухгалтерського обліку за півріччя і квартали, що дозволить вашому бухгалтерові вчасно вносити необхідні виправлення в облік. В компанії "НАКАЗ" працюють досвідчені, сертифіковані аудитори, що надають послуги з аудиторської перевірки.

Переваги послуг компанії "НАКАЗ"

  1. Наші фахівці мають реальний досвід ведення бухгалтерської, фінансової, а також правової діяльності на різних підприємствах, в аудиторських фірмах, державних і фіскальних органах.
  2. Вартість наших послуг демократична, а специфіка виконання робіт відрізняється професіоналізмом.
  3. Досвід і глибокі знання дозволили нашим фахівцям розробити власний вірний підхід до роботи, що заснований на принципах ефективної організації точного й достовірного податкового й фінансового обліку.
  4. Ми завжди стежимо за нововведеннями в оподаткуванні й удосконалюємо свої знання в області ведення будь-якого бізнесу в цілому.

Для чого потрібно проводити аудит?

Одна із причин, через яку може знадобитися здійснення ініціативного аудиту бухгалтерії підприємства – це вимога партнерів або інвесторів фірми, які бажають переконатися в сумлінній роботі організації як платника податків, або хочуть оцінити перспективи потенційної угоди при покупці чи, навпаки, продажі підприємства.

Бухгалтерський облік і аудит часто здійснюються й при зміні керівництва, а також головного бухгалтера. Така перевірка дає можливість оцінити об'єктивно не тільки фінансове становище організації на даний період, але й прийняти вірні й ефективні рішення щодо подальшого управління.

Досить важливий плюс для власника фірми або керівника в тому, що ініціативний аудит дозволить вчасно виявити неточності бухгалтерського балансу, помилки в податковому обліку підприємства й вчасно внести всі необхідні корегування. У такому випадку аудит бухгалтерської звітності дозволяє знизити як господарські, так і фінансові й податкові ризики компанії, а також уникнути великих штрафних санкцій.

Компанія "НАКАЗ" спеціалізується на правовій допомозі й пропонує підприємствам різних систем оподаткування й організаційно-правових форм свої послуги щодо ведення аудиторської діяльності й бухгалтерського обліку.

Спеціалізація співробітників компанії "НАКАЗ"

Бухгалтерський облік і аудит є одним із напрямків роботи компанії "НАКАЗ". Ціль наших фахівців – збір достовірних та повних відомостей про роботу того чи іншого підприємства, а також його майнове положення. І відзначимо, що ведення бухгалтерського звіту потрібно як внутрішнім користувачам – керівникам, власникам майна, засновникам, учасникам, так і зовнішнім – інвесторам, кредиторам та ін.

Варто розуміти, що особливим видом будь-якої фінансової звітності вважається ведення й складання податкового звіту, який може формуватися на підставі бухгалтерського звіту, або ж створюватися зовсім незалежно від нього. Насправді це таки відповідальна робота, тому що податкова інспекція, як відомо, з усією ретельністю перевіряє всі надані їй звіти.

Компанія "НАКАЗ" давно співпрацює з національними, а також міжнародними аудиторськими фірмами з питань підтвердження будь-якої фінансової звітності різних дочірніх підприємств у країні і перевірки їх фінансової та господарської діяльності винятково на основі наявних Міжнародних стандартів бухгалтерського аудиту.

4.8
Значение рейтинга
5.00
Максимальное значение рейтинга
4.70
Минимальное значение рейтинга
38
Количество голосов
Рейтинг отзывов
(38 оценок; среднее 4.8 из 5)

Обговорення і відгуки (0)