Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант з бухгалтерських послуг
Ксенія Москотіна (063) 235 08 72 Зворотній дзвінок

Бухгалтерський супровід Київ

Наша компанія пропонує повний спектр послуг по бухгалтерському супроводу в Києві

Юридична компанія «Наказ» пропонує вам скористатися нашими послугами з бухгалтерського супроводу фірми. Звичайно, ви можете найняти штатного бухгалтера, однак, варто звернути увагу на багато недоліків такого варіанту.

По-перше, штатний бухгалтер не може забезпечити безперервного надання послуг, бо як необхідно враховувати, так званий людський фактор - відпустка, сімейні негаразди, хвороби. Звернувшись в нашу компанію, на Вас буде працювати колектив бухгалтерів, які взаємозамінні, діють оперативно і надійно.

По-друге, знайти штатного бухгалтера, який був би фахівцем відразу у всіх сферах бухобліку і податкового права, знав усі тонкощі українського законодавства, що постійно змінюється, дуже проблематично. Наші фахівці проходять періодичне підвищення кваліфікації, постійно удосконалюються і зможуть надати консультацію з будь-яких питань. Ви виграєте якості надаваної послуги, від чого деколи залежить і весь Ваш бізнес.

Ну і, по-третє, що дуже важливо, Ви зможете заощадити на заробітній платі штатного бухгалтера, створенні його робочого місця, придбанні та обслуговуванні програмного забезпечення, витратах на підписку на бухгалтерські видання, необхідні бланки.

Юридична компанія «Наказ» пропонує Вам повний бухгалтерський супровід Вашого бізнесу, яке включає в себе:
  • постановку, ведення та відновлення бухгалтерського обліку на підприємстві;
  • допомогу у виборі системи оподаткування та оптимізацію податкового навантаження;
  • нарахування необхідних податків і зборів;
  • підготовку та здачу всіх видів звітності;
  • спілкування з контролюючими органами;
  • консультації по поведінці під час обшуків, виїмок та інших процесуальних дій;
  • ведення роботи з банками, здійснення всіх видів банківських операцій;
  • бухгалтерська експертиза всіх операцій і документації підприємства, у тому числі договорів;
  • нарахування заробітної плати, облік робочого часу;

Крім того, наші фахівці можуть проаналізувати правильність ведення первинної документації на підприємстві, занести дані первинної документації в комп'ютерну програму і надати інші бухгалтерські послуги за Вашим запитом.

Ви можете використовувати як повне бухгалтерське обслуговування, так і замовити часткове ведення бухгалтерського обліку, наприклад, довіривши нам тільки представлення інтересів Вашого підприємства в державних інстанціях, або тільки здачу необхідної звітності. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, враховуємо всі особливості Вашого бізнесу, завдяки чому і завоювали гідну репутацію серед своїх клієнтів.

Обговорення і відгуки (1)

Любов Іллівна
09.09.2014 04:31

Доброго дня!
Чи надає Ваша компанія бухгалтерські послуги для проектів міжнародної технічної допомоги (ведення бух.обліку-ексель таблиця, складання первинних документів, авансові звіти та готівка та інше).
Яка вартість таких послуг за місяць.