Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант з бухгалтерських послуг
Ксенія Москотіна (063) 235 08 72 Зворотній дзвінок

Бухгалтерські послуги Київ

Бухгалтерські послуги Київ супровід та ведення СПД ФОП ТОВ OOO податкова звітність

Бухгалтерське обслуговування в Києві існує для того, щоб ви могли передати всі облікові і звітні функції нашим фахівцям, скоротивши власні витрати на бухгалтерію, і зосередитися на веденні основної господарської діяльності.

Ми візьмемо на себе надання бухгалтерських послуг: відповідальність за здійснення операцій та закриття звітних періодів, складання і здачу бухгалтерської та податкової звітності в органах ДФС, статистики, фондах, а також здійснення звірки розрахунків з податковими органами та представлення інтересів вашої організації у всіх вищевказаних органах. Юридична компанія «Наказ» надає бух послуги підприємствам різної форми власності.

Вартість обслуговування визначається до підписання договору і ґрунтується на інформації наданій вами. У разі зміни істотних умов формування ціни, вартість послуг може коригуватися.

Вартість послуг з бухгалтерського супроводу залежить від багатьох факторів, включаючи:

  • рівень складності та витрати часу для надання запланованих послуг;
  • сферу діяльності клієнта;
  • систему оподаткування.

Саме тому, чим повнішою буде надана вами інформація про діяльність підприємства, тим простіше нашим фахівцям буде передбачити весь перелік необхідних бухгалтерських послуг та їх ціну.

Для замовлення бухгалтерського обслуговування вашого підприємства, ви можете заповнити анкету / заявку на бухгалтерське обслуговування. Після отримання анкети / заявки, співробітник нашої компанії надішле на зазначений email комерційну пропозицію.

Обговорення і відгуки (2)

Олександр
18.03.2019 13:05

Доброго дня, я на 2групі. Веду документальний облік сам. Також веду Книгу іздаю звітність самостійно. Хочу найняти двох співробітників. Прогнозую, що звітність буде складнішою. Вас можна найняти, яка ціна в місяць? До 20 документів в місяць.

Аліна
06.03.2019 20:16

Доброго вечора! Чи здійснюєте ви розрахунок невиплаченої орендної плати за 1 рік згідно договору оренди земельної ділянки?