Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Арсеній Салалайко
Арсеній Салалайко (063) 235 08 72

Витяг з реєстру прав власності на нерухоме майно замовити Київ

 Виписки з реєстру прав власників (довідка БТІ)

  Найменування об'єкта Терміни Ціна (грн.)
Житлова Нерухомість
КВАРТИРА 5 днів / 1 день 800 / 1500 *
ПРИВАТНИЙ БУДИНОК 5 днів / 1 день 800 / 1500 *
Нежитлова Нерухомість
ГАРАЖ 5 днів / 1 день 800 / 1500 *
НЕЖИТЛОВЕ ПРИМІЩЕННЯ 5 днів / 1 день 800 / 1500 *

* Окремо оплачується квитанція – 120 грн. і послуги нотаріуса за довіреність – 200 грн.

 
замовити

Витяг з реєстру нерухомого майна - це документ, що підтверджує факт наявності даних про ваше нерухоме майно в єдиному державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Отримання Витягу з реєстру прав власності на нерухоме майно - це на перший погляд не складний процес, але як завжди є безліч факторів, при не знанні яких Вам не вдасться зробити це за 1 раз. Ви ризикуєте втратити багато часу, за який можна зробити щось корисне.

Отримання Витягу з Державної реєстраційної служби можливе тільки за умови, що ви вже зареєстровані в базі Державної реєстраційної служби. Якщо ні, то спочатку потрібно зареєструвати вашу нерухомість в Укрдержреєстрі.

Цінуйте свій час, адже його так мало! Замовте послугу в Нашій організації, і Ми візьмемо вирішення Ваших проблем на себе.

Необхідні документи:

  1. Документ, що підтверджує право власності (договір купівлі - продажу, дарування, свідоцтво про право власності і т.д.).
  2. Технічний паспорт (технічна документація на об'єкт).
  3. Копія паспорта і коду власника об'єкта.

Послуги з оформлення Витягу з реєстру прав власності на нерухоме майно (довідка БТІ) в органах БТІ м. Києва, Києво-Святошинського району та Київської області, в тому числі з прискоренням стандартних строків отримання і рішенням нестандартних питань.

Оформлення Витягу з Реєстру (Довідки-характеристики) в БТІ м.Києва може бути пов'язане з рядом труднощів та незручностей, і представляє досить довгу й клопітку процедуру. Уникнути серйозних втрат, втрат та бюрократичних перешкод можливо, звернувшись в нашу компанію для замовлення даної послуги.

Великий досвід наших фахівців з оформлення документів БТІ дозволяє врахувати всі Ваші побажання і надати Вам оперативну кваліфіковану допомогу при вирішенні даних питань за доступними цінами.

Ми цінуємо Ваш час! Для замовлення послуги потрібно:

  • 1) передоплата 100% (при укладенні договору);
  • 2) надання оригіналів правовстановлюючих документів;
  • 3) нотаріальна довіреність на представлення Ваших інтересів в органах БТІ.

Крім того:

  • Якщо Ви вже зробили замовлення в БТІ, ми зможемо його прискорити, а також надати будь-яку допомогу по БТІ;
  • Ми працюємо як з Києвом, так і з Київською областю;
  • Можливі будь-які Узгодження і Терміни.

Обговорення і відгуки (28)

Валентин
15.04.2019 17:52

Добрый день. У меня в собственности пол дома. При получении кадастрового номера для дальнейшего оформления земли, Держкадастр потребовал документ подтверждающий право собственности второго владельца дома. Возможно ли взять копию заверенную нотариально о то что второй владелец собственник. Сосед согласен дать простую копию но не может идти к нотариусу поскольку он уехал.

Тетяна
01.10.2018 07:21

Доброго дня! Загубили витяг про право власності на квартиру, придбану 2003 р. Як можна відновити витяг, чи отримати новий? Дякую.

Вероніка Миколаївна
12.06.2018 10:59

В перелік необхідних для оформлення витягу входят оригінали приватизаційних документів, технічний паспорт, якиї треба замовляти окремо та для особистого випадку. Але, якщо квартира є співвласністю матері, її 2х дітей та трьох онуків, а відповідальний квартиронаймач - мати держить акт приватизації в себе та нікому не віддає, щоб не загубили, то що робити? Як дорослим вже дітям і онучкам зробити собі окремі документи (кожному), що підтверджує право власності? Невже немає ніякого виходу? В ЖЕКах же вже відмінили пред'явлення акта приватизації для отримання форми 3. Для довідки з електронного реєстру хіба не достатньо особистих документів посвідчення особи? Поясніть, будь ласка, навіщо оригінали та техпаспорт квартири?

людмила
01.03.2018 08:31

В посвідці на постійне проживання в Україні фамилия и имя без отчества, идентификационный код с отчеством как регистрировать квартиру