Юридические услуги от компании Наказ

Юридичний блог

Технічне обстеження будівель, споруд та будівельних конструкцій

  Найменування об'єкта Терміни Ціна (грн.)
Технічне обстеження будівель от 7 р.д. от 4000
 
замовити

Технічне обстеження будівель і споруд передбачає встановлення поточного стану об'єкта нерухомості шляхом виявлення існуючих дефектів й ушкоджень. У той же час, завдяки технічному обстеженню будівельних конструкцій, можна спрогнозувати подальший розвиток дефектів та їхній вплив на загальний стан будинку в майбутньому.

Обстеження технічного стану будівель повинне охоплювати всі складові споруджень: фундамент, стіни, перекриття, покрівлю, комунікації. Саме тому даний процес вимагає глибоких знань в області будівництва та досвіду проведення подібних процедур, він не може бути поверхневим і побіжним.

Строк проведення технічного обстеження представниками нашої компанії залежить від об’єму приміщень, які потребують оцінки, і наявності важкодоступних або аварійно-небезпечних ділянок. З метою фіксації технічного стану будинку проводиться його зйомка за допомогою фото- і відеоапаратури.

Технічна експертиза може проводитися з ініціативи власника будинку або через законодавчі вимоги, що виникають у певних ситуаціях. Наприклад:

  • Для того щоб узаконити самобуд. Така вимога цілком логічна, оскільки будинок будувався без затвердженого проекту, і тому в процесі його зведення могли бути не дотримані будівельні норми й стандарти, що може призвести до раптового руйнування.
  • Для того щоб провести реконструкцію або капітальний ремонт будинку. Першочергово необхідно встановити ступінь ушкоджень, і тільки на підставі отриманих даних скласти проект реконструкції.
  • Для того щоб приступити до ремонту об'єкта нерухомості, який постраждав від аварії або катастрофи. Під час огляду робиться висновок про можливість відновлення будинку і його безпеки.

По закінченні огляду складається звіт про проведення технічного обстеження будівельних конструкцій, в якому фіксується стан будинку і даються рекомендації про способи виправлення ушкоджень. До звіту, зробленому працівниками нашої компанії, додається акт обстеження і ліцензії, що підтверджують право на ведення діяльності в цій сфері в Україні.

Обговорення і відгуки (17)

Андрій
18.03.2019 12:58

Доброго дня ! Мені потрібно проставити відмітку у Технічному паспорті про технічне обстеження обєкту. Мова йде про самочинно побудований садовий будинок площею 132 кв. м. в місті Києві. Скільки це буде коштувати і в які строки це зроблять Ваші спеціалісти.

Валентина
16.11.2018 10:14

Мені потрібен звіт про проведення технічного обстеження приватного будинку в к-святошинському р-ні (самовільне будівництво).Дякую за відповідь.

Роман
06.09.2018 17:55

Доброго вечора! Я студент ОДАБА і в мене зараз дисципліна Технічна експлуатація будівель і споруд. Можете скинути для прикладу звіт про проведення технічного огляду якоїсь будівлі...Буду дуже вдячний

Дмитро
14.06.2018 15:44

Добрий день! Мені потрібно провести технічне обстеження будинку в Києво-Святошинському районі для узаконення самобуду. Вірніше - є всі дозволи на будівництво та проект будинку на колишнього господаря ділянки. Цю ділянку мені колишній господар подарував (офіційно) і передав всі документи на будівництво. Але будинок побудовано з відхиленням від проекту. Яка вартість складе технічне обстеження ? Дякую.