Юридические услуги от компании Наказ

Юридичний блог

Свідоцтво про право власності на землю Київ

У яких випадках видається свідоцтво про право власності на землю

Свідоцтво про право власності на землю

всього за 2500 грн
 • ціна - 2500 грн.
 • термін - 5 робочих днів
 • підготовка заяви
 • контроль готовності документів
 • подача\отримання документів
 • Київ і Київська область

Документи

 • паспорт і інн код
 • правовстановлюючий документ
 • технічний паспорт на об'єкт нерухомості
 • виписка з ДЗК для земельної ділянки

Залиште заявкувже зараз!

З 01 січня 2013 року на території України діє ряд нововведень у сфері земельних відносин. Одним з них є правовстановлюючий документ - Свідоцтво про право власності на земельну ділянку. Це було зроблено з метою спрощення реалізації права власності на землю. Свідоцтво про право власності видається після державної реєстрації органом Укрдержреєстру.

Свідоцтво про право власності на земельну ділянку видається тільки у разі первинного виникнення права власності:

 • коли відбувається відвід земельної ділянки із земель державного або комунального фонду;    
 • коли ділянка формується шляхом поділу або об'єднання раніше сформованої ділянки.  

В перерахованих вище випадках процес оформлення права власності на земельну ділянку включає в себе два етапи:    

 • Реєстрація власне самої земельної ділянки в Держземагенстві України.    
 • Реєстрація права власності на земельну ділянку в Державній реєстраційній службі України.  

Законодавством передбачено, що всі раніше видані державні акти на землю зберігають свою силу і їх не потрібно переоформляти. При переході права власності укладається угода у нотаріуса, і Державний акт підкладається до договору. На самому акті робиться позначка про перехід права власності.

Для оформлення Свідоцтва про право власності на земельну ділянку подаються наступні документи:    

 • виписка з земельного кадастру;    
 • рішення про затвердження проекту землеустрою органом виконавчої влади або органом місцевого самоврядування;    
 • у разі поділу чи об'єднання земельної ділянки необхідно представити правовстановлюючі документи на раніше сформовану ділянку.  

Фахівці нашої компанії допоможуть вам в оформленні свідоцтва про право власності на земельну ділянку, нададуть консультації в сфері земельних відносин.

Обговорення і відгуки (45)

Ольга.
04.04.2018 16:30

Прошу надати консультацію за телефоном. Дякую.

Наказ (Nakaz)
05.04.2018 11:44

Добрый день. Вы можете обратиться к нам по любому из указанных на сайте телефонов. Ваш телефон мы не видим и перезвонить Вам не можем на данный момент.

Сергій
05.11.2017 15:06

Доброго дня. В мене є приватизована земельна ділянка, є кадастровий номер всі документи в порядку, але якщо зайти на кадастрову карту і ввести кадастровий номер то пише що відомості про земельну ділянку відсутні, але мені дуже треба щоб воно показало на карті де знаходиться ділянка. Що мені робити?

Валентина
23.10.2017 09:26

Добрий день! Акт на 2 особи. Де можно отримати свідоцтво про право власності земельної ділянки на кожного власника окремо. земельна ділянка знаходиться в раййоні. А власники проживають у місті. Які документи для переоформлення потрібні. Дуже вдячна.

Надя
05.09.2017 17:19

Доброго вечора !
Підкажіть , будь-ласка , чи існує в природі така постанова , згідно якої всі державні акти на право власності на земельну ділянку видані до 1 січня 2013 року при переоформленні повинні бути оновленими ? Наперед вдячна . З повагою , Надія.

НАКАЗ
06.09.2017 06:24

Доброго дня, Надія. З 01 січня 2013 року набули чинності Закони України ”Про Державний земельний кадастр”, ”Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”, постанова Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051 ”Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру”, згідно з якими повноваження територіальних органів Держземагентства у частині державної реєстрації державних актів на право власності на земельну ділянку та на право постійного користування земельною ділянкою, договорів оренди (суборенди) земель, права сервітуту, права користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис), права забудови земельної ділянки (суперфіцій) з 1 січня 2013 року припинилися. На сьогоднішній день, державні акти на землю взагалі не видаються, а ті що видані до 2013 року не потребують оновлення, лише необхідно зареєструвати право власності на землю в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, який створено у 2013 році.