Юридические услуги от компании Наказ

Юридичний блог

Присвоєння кадастрового номера земельній ділянці Київ

Отримання кадастрового номера на землю

  Строки Ціна (грн.)
1 місяць 1000
5 днів от 12000
 
заказать

Цього року в земельному законодавстві відбулося безліч змін, що стосуються порядку оформлення прав власності на земельні ділянки. Тепер ця процедура займатиме більше часу, так як вона стала трохи складніша.

Провести оформлення права власності на земельну ділянку неможливо без проходження обов'язкової реєстрації в кадастровій системі. Завершальною стадією такої процедури буде реєстрація права власності в Державній реєстраційній службі.

Слід зазначити, що реєстрація земельної ділянки у Державному земельному кадастрі необхідна також під час приватизації землі (придбання права власності на ділянку землі із земель, що перебувають у державному або комунальному володінні).

Послуги з реєстрації всіх земельних ділянок надають територіальні відділення Державного агентства земельних ресурсів. Реєстрація ділянки проводиться безпосередньо кадастровим реєстратором, і тільки після проведення такої реєстрації можна ідентифікувати конкретну земельну ділянку в Державному кадастрі.

Якщо ваше право власності на земельну ділянку зафіксовано в державному акті старого зразка, або потрібно провести об'єднання або розділ вже сформованих ділянок, то вам теж необхідно вносити відомості про земельну ділянку в вищевказану кадастрову систему.

І в тому, і в іншому випадку вам не обійти процедуру виготовлення технічної документації, присвоєння ділянці кадастрового номера, а також реєстрацію в кадастровій системі.

Для цього потрібно для початку замовити технічну документацію, в якій повинні бути вказані дані про встановлені межі земельної ділянки. Для того щоб скласти технічну документацію із землеустрою, необхідно провести геодезичну зйомку земельної ділянки. Після проведення цього заходу розробник документації повинен присвоїти ділянці певний кадастровий номер. На підставі всіх даних технічної документації кадастровий реєстратор вносить інформацію про земельну ділянку в систему.

У результаті всієї цієї процедури реєстратор повинен видати витяг з Державного земельного кадастру про вашу земельну ділянку.

Обговорення і відгуки (5)

Oleg
07.02.2018 22:06

Присвоєння кадастрового номера вже приватизованій садовій ділянці Бориспільский р=н, Чубинське Термін? ціна? Дякую!

Алла
04.05.2017 12:28

Київська обл.,Києво-Святошинський р-н.,с.Забір'я,земельна ділянка(дача)6сот. Скільки буде коштувати присвоїти кадастровий №.?

НАКАЗ
04.05.2017 12:44

Добрий день, Алла. Розробка технічної документації на земельну ділянку та присвоєння кадастрового номеру коштує 10000 грн.

Андрій
20.08.2016 12:01

Чи можете ви отримати кадастровий номер у Київській обл., Вишгородському районі? Скільки буде коштувати, терміни виконання? Дякую!

Наказ
22.08.2016 06:12

Доброго дня, Андрій. Так ми працюємо у Київській області також. Процедура займає близько 1,5 місяця. Для того, щоб можна було прорахувати вартість, необхідно записатись на консультацію та мати при собі правовстановлюючий документ на землю.