Юридические услуги от компании Наказ

Юридичний блог

Замовити проект землевідведення в Київ вартість

Які документи потрібні для оформлення землевідведення?

  Назва послуги Терміни Ціна (грн.)
Проект землевідведення 1 місяць від 5500
від 5500
замовити

Щоб оформити право власності на земельну ділянку, необхідно попередньо зробити проект землевідведення. Такий проект потрібний, коли раніше не були встановлені межі ділянки, або коли буде змінюватися цільове призначення землі. Наприклад, якщо ви збираєтеся приватизувати ділянку, то вам необхідно звернутися до органу місцевого самоврядування з метою отримання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із зазначенням мети приватизації (обслуговування будинку, ведення господарства).

За своєю суттю проект землевідведення - це добірка документів, що характеризують технічні та економічні показники земельної ділянки.

Проект землевідведення виготовляється землевпорядною організацією, яка має ліцензію на виконання такого виду робіт.

Етапи оформлення проекту:  

  • Проведення геодезичної зйомки.    
  • Присвоєння кадастрового номера.    
  • Розгляд проекту землевідведення в комісії з питань оформлення документації, пов'язаної із землеустроєм при держадміністрації.    
  • При позитивному висновку комісії проект передається до органу місцевого самоврядування або в орган державної влади для отримання рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність.    
  • Проект землевідведення реєструється в Державному земельному кадастрі, і видається Виписка.    
  • Виписка з земельного кадастру та Рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність подаються в Державну реєстраційну службу, де видається Свідоцтво про державну реєстрацію прав на нерухоме майно (земельна ділянка).  

Наша компанія допоможе вам в оформленні проекту землевідведення на будь-якому етапі.

Документи, які необхідні для розробки проекту землевідведення:    

  • паспорт та ідентифікаційний код (для фізичної особи);    
  • свідоцтво про держреєстрацію та довідка з статистики (для юридичної особи);    
  • викопіювання з генерального плану (по можливості);    
  • рішення органу державної влади або органу місцевого самоврядування про дозвіл розробки проекту землевідведення.  

Вартість залежить від місця розташування ділянки, її площі і складності об'єкта.

Обговорення і відгуки (12)

виталий захарчук
22.10.2018 14:11

замовити проект землевідводу бортничі

Марта
17.09.2018 23:51

Добрий вечір! Чи можна замовити розробку проекту на підставі свідоцтва про спадщину житлового будинку на даній земельній ділянці за відсутності рішення КМДА

Марта
17.09.2018 23:46

Доброго вечора! Підскажіть чи можна замовити розробку проекту відведення земельноі ділянки за відсутності рішення КМДА на підставі

Олександр
25.03.2018 10:06

Доброго дня! Повідомте мене будь-ласка чи виконуєте Ви роботи з розробки проекту відведення у власність земельної ділянки за відсутності рішення місцевого органу виконавчої влади. На підставі абзацу 3 пункту 3 статті 123 Земельного кодексу України у випадках коли, орган місцевого самоврядування, відповідно до повноважень, визначених статтею 122 Земельного кодексу України, у місячний термін не надав відповіді щодо надання дозволу на розроблення документації із землеустрою або мотивовану відмову у його наданні. Якщо так то яка вартість у Кагарлицькому районі, які документи для цього потрібно і яким чином оформити договір? Знаходжусь у м. Києві.