Юридические услуги от компании Наказ

Юридичний блог

Замовити проект землевідведення в Київ вартість

Які документи потрібні для оформлення землевідведення?

  Назва послуги Терміни Ціна (грн.)
Проект землевідведення 1 місяць від 5500
від 5500
замовити

Щоб оформити право власності на земельну ділянку, необхідно попередньо зробити проект землевідведення. Такий проект потрібний, коли раніше не були встановлені межі ділянки, або коли буде змінюватися цільове призначення землі. Наприклад, якщо ви збираєтеся приватизувати ділянку, то вам необхідно звернутися до органу місцевого самоврядування з метою отримання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із зазначенням мети приватизації (обслуговування будинку, ведення господарства).

За своєю суттю проект землевідведення - це добірка документів, що характеризують технічні та економічні показники земельної ділянки.

Проект землевідведення виготовляється землевпорядною організацією, яка має ліцензію на виконання такого виду робіт.

Етапи оформлення проекту:  

  • Проведення геодезичної зйомки.    
  • Присвоєння кадастрового номера.    
  • Розгляд проекту землевідведення в комісії з питань оформлення документації, пов'язаної із землеустроєм при держадміністрації.    
  • При позитивному висновку комісії проект передається до органу місцевого самоврядування або в орган державної влади для отримання рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність.    
  • Проект землевідведення реєструється в Державному земельному кадастрі, і видається Виписка.    
  • Виписка з земельного кадастру та Рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність подаються в Державну реєстраційну службу, де видається Свідоцтво про державну реєстрацію прав на нерухоме майно (земельна ділянка).  

Наша компанія допоможе вам в оформленні проекту землевідведення на будь-якому етапі.

Документи, які необхідні для розробки проекту землевідведення:    

  • паспорт та ідентифікаційний код (для фізичної особи);    
  • свідоцтво про держреєстрацію та довідка з статистики (для юридичної особи);    
  • викопіювання з генерального плану (по можливості);    
  • рішення органу державної влади або органу місцевого самоврядування про дозвіл розробки проекту землевідведення.  

Вартість залежить від місця розташування ділянки, її площі і складності об'єкта.

Обговорення і відгуки (12)

виталий захарчук
22.10.2018 14:11

замовити проект землевідводу бортничі

Марта
17.09.2018 23:51

Добрий вечір! Чи можна замовити розробку проекту на підставі свідоцтва про спадщину житлового будинку на даній земельній ділянці за відсутності рішення КМДА

Марта
17.09.2018 23:46

Доброго вечора! Підскажіть чи можна замовити розробку проекту відведення земельноі ділянки за відсутності рішення КМДА на підставі

Олександр
25.03.2018 10:06

Доброго дня! Повідомте мене будь-ласка чи виконуєте Ви роботи з розробки проекту відведення у власність земельної ділянки за відсутності рішення місцевого органу виконавчої влади. На підставі абзацу 3 пункту 3 статті 123 Земельного кодексу України у випадках коли, орган місцевого самоврядування, відповідно до повноважень, визначених статтею 122 Земельного кодексу України, у місячний термін не надав відповіді щодо надання дозволу на розроблення документації із землеустрою або мотивовану відмову у його наданні. Якщо так то яка вартість у Кагарлицькому районі, які документи для цього потрібно і яким чином оформити договір? Знаходжусь у м. Києві.

Володимир Смірнов
09.11.2016 18:36

В звязку з тим, що у встанолений термін я не отримав рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою та не отримав відмови, я звернувся до Київради за принципом мовчазної згоди видати мені Технічні умови на розробку проекту землеустрою (садибна забудова). Я маю право замовити розробку проекту, але я повинен звернутися в Київраду та надати копію договору на розробку проекту. Чи практикуєте Ви розробку проектів в таких випадках.

НАКАЗ
10.11.2016 06:23

Доброго дня, Володимир так ми розробляємо проектну документацію, але для роботи потрібно проаналізувати які документи ви подали до Київради. Пропонуємо вам прийти до нас на консультацію з документами.

Юлія
04.11.2016 10:16

До органу, уповноваженого розпоряджатися земельною ділянкою (м.Київ), подано клопотання про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під забудову. До клопотання додано: екземпляр погодженого проекту землеустрою, витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Департаментом земельних ресурсів на розгляд Київради не винесено дане питання через відсутність містобудівного кадастру. Як у такому разі отримати у власність земельну ділянку. Яка вартість зазначених послуг?

НАКАЗ
04.11.2016 10:40

Доброго дня, Юліє. У Вашому випадку нічого не можна вдіяти, поки не буде розроблено містобудівний кадастр Службою містобудівного кадастру Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Микола
19.06.2016 09:02

Проект землевідведення юр.особи для експлуатації і обслуговування торгового павільйону в м.Київ, після розгляду земельної комісії при КМДА, знаходиться з 2010р. в архиве Киевзем, вимога була зареєструвати обєкт нерухомого майна (на той момент був Договір купівлі продажу торгового павільйону від 2004р.). В 2016р. обєкт зареєстровано як нежитлове приміщення площею 390 кв.м. Після звернення в Київзем, пропонують реанімировать проект землевідведення. Які роботи потрібно виконати по проекту, скільки часу потрібно і скільки ця робота буде коштувати, Які витрати ще будуть до моменту отримання договору оренди.

НАКАЗ
21.06.2016 05:54

Доброго дня, Микола на сьогоднішній день змінилось земельне законодавство, тому вам необхідно буде по новому отримувати дозвіл на розроблення проекту землевідведення. Вам необхідно підійти наконсультацію для того щоб прорахувати вартість роботи оформлення договору оренди. По часу це займає від 10 місяців

Валерій
24.11.2015 17:46

Необхідно зробити проект землевідведення, під садівництво, для учасника АТО в броварському районі. Яка вартість робіт?

НАКАЗ
25.11.2015 06:30

Доброго дня, Валерій, вартість наших послуг складає від 5 500 грн.