Юридические услуги от компании Наказ

Юридичний блог

Приватизація квартири в Києві

Допомога в приватизації квартири в судовому порядку, приватизація кімнати в гуртожитку, приватизація кімнати в комунальній квартирі

ПОРЯДОК РОБОТИ:

Консультація: надання консультації.

Умови надання послуги: на підставі доручення.

Строк: від 1 до 2 місяців.

Результат: отримання свідоцтва про право власності.

Доставка: наш кур'єр доставляє готовий документ.

Деякі наші готові замовлення

Поетапна інструкція для самостійного оформлення приватизації квартири

Крок 1.

Звернутися в ЖЕК, ОСББ, КП із паспортом (свідоцтвом про народження):

 • Тут оформляються бланки форм № 4 чи № 5 (для приватизації окремої або комунальної квартири). Ці форми видають паспортисти в ЖЕКу. У формах перераховуються всі, хто прописаний у квартирі на даний період, а також новонароджені й тимчасово відсутні особи, що мають право на житло. У форми також вписуються всі дані, які потрібні для оформлення документів на приватизацію (площа квартири, особовий рахунок).
 • Із собою також потрібно принести копію квартирного ордера та довідку з попереднього місця проживання (для тих, хто прописався у квартирі після 1993 року) про те, що право на приватизацію квартири ще не використано.
 • В ЖЕКу потрібно взяти заяву на оформлення технічного паспорта на квартиру, який видає майстер або технічна служба ЖЕКу.
 • Потім буде оформлятися приватизаційна заявка. Для цього вся родина повинна відвідати відділення ЖЕКу, тому що їм потрібно буде поставити підписи на всіх документах. Пізніше ці підписи будуть завірені начальником контори. Із цього випливає, що заява буде оформлена на ім'я начальника у відповідності зі стандартною формою. До заяви потрібно прикласти одну з форм (№ 4 або № 5) та технічний паспорт.

Крок 2.

Звернутися у відділ приватизації місцевої державної адміністрації з наступними документами:

 • Паспортом або свідоцтвом про народження (для осіб, які ще не отримали паспорти). При цьому обов'язкова наявність документів кожного члена родини. Якщо хтось із жителів проживав у квартирі із пропискою після 1992 р., то потрібно зібрати довідки з усіх минулих місць проживання. У довідках потрібно вказати, чи брав цей житель участь у приватизації раніше.
 • Ідентифікаційними кодами та ксерокопіями.
 • Довідкою з відділення ЖЕК (форма №4).
 • Заявою на приватизацію квартири (з усіма підписами, що завірив начальник ЖЕКу).
 • Копією ордеру про надання житлової площі.
 • Технічним паспортом квартири, що приватизується.
 • Довідкою з Ощадбанку за місцем проживання.

Крок 3.

Звернутися в Реєстраційну службу (Департамент державної реєстрації) для реєстрації права власності на квартиру. Після проходження процедури приватизації, буде отримане свідоцтво про право власності, яке повинне пройти обов'язкову реєстрацію в Реєстраційній службі. Подібна реєстрація в Реєстраційній службі займає не більше 14 робочих днів із того моменту, як була подана заява.

Необхідною умовою перед початком цього процесу є інвентаризація квартири, на підставі якої видається технічний паспорт.

Після чого до Фонду подаються документи, необхідні для приватизації квартири, а саме:

 1. Заява на ім'я голови районної державної адміністрації в місті Києві.
 2. Оформлена заява на приватизацію квартири, житлового приміщення в гуртожитку, кімнати в комунальній квартирі.
 3. Довідка про склад сім’ї та займані приміщення (Форма 4).)
 4. Копія ордера про надання житлової площі (копія договору наймання житлової площі в гуртожитку). При необхідності – витяг із розпорядження про переведення особистого рахунку.
 5. Документ, що підтверджує невикористання житлових чеків для приватизації державного житлового фонду (Ощадбанк).
 6. Копія документа, що підтверджує право на пільгові умови приватизації.
 7. Заява-згода тимчасово відсутніх членів сім’ї наймача на приватизацію квартири (будинку), житлових приміщень у гуртожитках, кімнати в комунальній квартирі.
 8. За неповнолітніх членів сім’ї наймача рішення про приватизацію житла приймають батьки (усиновителі) або опікуни. Згоду на участь у приватизації дітей вони засвідчують своїми підписами в заяві біля прізвища дитини. Якщо дитина у віці від 14 до 18 років (настає неповна цивільна дієздатність особи), додатково до заяви додається письмова нотаріально засвідчена згода батьків (усиновителів) або піклувальників
 9. Документ, що підтверджує невикористання громадянином житлових чеків для приватизації державного житлового фонду, це довідка з попереднього місця проживання всіх членів сім’ї (після 1992 року) про невикористання права на приватизацію державного житлового фону.
 10. Наявність паспортів (для неповнолітніх – свідоцтв про народження) усіх членів родини, які беруть участь у приватизації та їхні ксерокопії.
 11. Технічний паспорт КП «БТІ».
 12. Доручення на представника.

Законодавство

Квартира приватизується в порядку, який передбачений у Законі України "Про приватизацію державного житлового фонду" і Положеннями державного комітету України щодо житлово-комунального господарства "Про порядок передачі квартир (будинків) у власність громадян".

Обговорення і відгуки (189)

Сергей
28.03.2016 10:09

Добрый день, вопрос такой: возможна ли приватизация гостинки (30 кв.м) на ребенка 6 лет? Ребенок зарегистрирован в этой квартире вместе с одним из родителей. В эту квартиру вселились когда дом был ведомственным по договору аренды. В самом договоре оговорено право арендатора на приватизацию. Сейчас дом - на балансе райадминистрации. Сами родители право на приватизацию уже использовали. При этом в Киеве один из родителей имеет в собственности квартиру 45 кв.м.

НАКАЗ
28.03.2016 10:22

Доброго дня, Сергей так можна приватизувати квартиру на малолітню дитину, ми можемо вам в цьому допомогти. Для цього вам необхідно підійти на консультацію до нашого спеціаліста. Вам потрібно взяти ордер на квартиру та ф4.

Сергей
28.03.2016 20:00

Спасибо! Воспользуюсь Вашим предложением.

Олексій
27.02.2016 14:11

Доброго дня!
В мене питання стосовно п. 5 та п. 9 переліку документів. Чим відрізняються ці документи і де їх отримати? Обидва беруться в Ощадбанку (будь-якому відділенні?) за всіма місцями реєстрації з 1992 року? І який термін дії цих довідок?
Дякую.

НАКАЗ
29.02.2016 06:04

Доброго дня, Олексій, стосовно п. 5 даний документ береться за місцем знаходження квартири в найблищому відділені Ощадного банку, термін дії довідки близько 1 місця, стосовно п.9 довідка береться у Жеку, за попередніми місцями проживання, а також довідки із Ощадного банку. Термін дії довідки Жеку - 10 днів. Якщо вам складно отримати той чи інщий документ, довіртесь нашими спреціалістам

Ніка
22.02.2016 08:32

Доброго дня. Є питання: наразі я прописана і проживаю в однокімнатній квартирі, квартира неприватизована. Право на приватизацію мною було використано у повному обсязі (батьки приватизували на мене частину своєї трикімнатної квартири, коли мені не було і року). Виходить, що через дії батьків "в інтересах своєї малолітньої дитини" я зараз, вже будучи повнолітньою, не можу здійснити приватизацію житла, в якому проживаю. Чи можу я якимось чином вирішити дане питання - у судовому порядку тощо? Чи можу я приватизувати житло за плату? Чи є взагалі можливість вирішити дану ситуацію?

НАКАЗ
22.02.2016 08:57

Доброго дня, ви можите приватизувати житло на свогю малолітню дитину через відділ приватизації. Через суд необхідно відмову отримати із відділу приватизації, щоб потім позиватись до суду. Приватизувати платно квартиру не можна, оскільки на практиці таке відділ приватизації не практикує та може відмовити.

ольга
11.02.2016 13:22

Доброго дня. Допоможіть. Проживаємо в комунальній квартирі 8 років, переселились з гуртожитку на час його реконструкції .Зареєстровані в гуртожитку до цього часу були, але подали заяви на реєстрацію, в будинок, в якому проживаємо 8 років, маємо копію ордера, завірену мокрою печатю. Нас мають право прописати і приватизувати кімнати в цій комунальній квартирі?

НАКАЗ
11.02.2016 13:25

Доброго дня, Ольга. Потрібно щоб ви прийшли до нас на консультацію, з документами.

Наталія
28.01.2016 13:10

Добрий день! Я з сім'єю (чоловік, син-8р. дочка-15р) проживаю в гуртожитку в 2-х кім., пачала збирати документи на приватизацію. Підкажіть будь ласка, чи можна зробити так, щоб не всі члени сім'ї приймали участь в приватизації. Наприклад: чоловік з дочкою, а я з сином- ні. І ще, на мені хата в селі (договір купівлі- продажу), а на чоловіку пай (спадщина), чи це ,якось впливає на приватизацію.

НАКАЗ
29.01.2016 06:02

Доброго дня, Наталія, якщо ви плануєте щоб участь у приватизації приймали лише чоловік та з дочкою, то вам необхідно виписатись із займаної площі на період приватизації. Також якщо на вас оформлена нерухомість то ви вважаєтесь, особою яка забезпечена житлом, і відділ приватизації може вам відмовити в приватизації.

Юрій
27.12.2015 16:26

Доброго дня. Проживаю з дружиною та дитиною в гуртожитку. Не приватизована кімната, але очікуємо приватизацію. Мені батьки хочуть переписати хату у селі, тим самим можу позбавитись права приватизаціі. Що підкажите робити? Ордер на кімнату видавався мені, гуртожиток у комунальній власності міста Киів. Чи можу я як варіант розвестися з дружиною, переписати кімнату на дружину, а сам разом з нею та дитиною і далі проживати та бути прописаним в цій кімнаті. Площо займаноі кімнати 36 м2. Дякую

НАКАЗ
28.12.2015 06:48

Доброго дня, Юрій, Вам необхідно перш за все приватизувати кімнату в гуртожитку, а потім хай ваші батьки, переписують майно на вас.

Юрій
28.12.2015 17:37

Я розумію, але не має коли чекати, на жаль((((. І приватизація років через два мінімум буде

Наташ
21.12.2015 06:58

Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, есть ли у Вас услуга приватизации комнаты в общежитии? Прописано три взрослых человека, недавно получили ордер, но заниматься всеми остальными документами нету времени. Ваша фирма предоставляет такие услуги через нотариальную доверенность? (сбор и подача всех необхожимых документов в жеках, ощадбанках, бти и т.д.?) И сколько это будет стоить?

НАКАЗ
21.12.2015 07:18

Доброго дня Наталія, да ми допомагаємо з приватизацією гуртожитку, для цього вам необхідно оформити нотаріальну довіреність від усіх осіб які прописані в ордері. Вартість послуг складає 3000 грн. Включає в себе зіібрання документів, подача та отримання свідоцтва на право власності. Термін виконання 2 місяця.

клавдія
19.11.2015 17:38

Доброго дня, Підскажіть, будь-ласка, де береться довідка з попередніх місць реєстрації, що не брав участі у приватизації? Зверталась в ЖЕК, сказали, що не знають в кого. Дякую.

НАКАЗ
20.11.2015 05:48

Доброгодня, Клавдія, ви можите підійти на консультацію до нашого спеціаліста.

Оксана
06.11.2015 20:03

Доброго дня!Підкажіть будь-ласка,в ЖЕКу для приватизації вимагають довідку з Ощадбанку про невикористання житл.чеків за місцем приписки,де в приватизації участі не приймала(є довідка,що участі в приватизації не приймала).Чи потрібна дана довідка з Ощадбанку?Наперед вдячна за консультацію!!!

НАКАЗ
09.11.2015 06:29

Доброго дня, Оксана, довідка з Ощадбанку, є необхідним документом, який подається до віддіду приватизації. З переліком документів ви можите ознайомитись на нашому сайті.

Ірина
12.10.2015 08:45

В однокомнатній квартирі не чіпаючи стін и перегородок кухню перенесли в коридор, як робочу стіну. При цьому електроплита, санвузол та вентиляція перекинута з права на ліво через стіну. Чи вважається таке переміщення переплануванням та яким чином воно впливатиме на приватизацію? За рахунок приміщення кухні збільшено кімнату (без додаткових перегородок).

Тетяна
12.10.2015 09:49

Доброго дня, Ірина ви порушили норми та стандарти ДБН, переносити кухню в коридор не можна, це є порушення. Також змінювати положення савузла, вентеляції це теж є порушення, дане приміщення є перепланованим. Його необхідно узаконити, але вже після як у вас буде право власності на квартиру. Так для приватизації кваритири, це може вплинути, оскільки в технічному паспорті буде нова загальна площа квартири відрізнятись від площі яка зазначена в ордері. А також у технічному паспорті буде стояти відмітка про те що ваша квартира перепланова самовільно.

ТАНЯ
01.10.2015 14:48

добрый день подскажите мы проживаем в общежитии прописано 3 чл. мы хотим преватезировать комнату мне нужно брать в реестрационной службе вытяг на всех членов семьи или только на взрослых

Тетяна
02.10.2015 06:00

Доброго дня Тетяно! Вам необхідно брати витяг на всіх членів сім'ї, якібудуть брати участь в приватизації. Ми можемо Вам в цьому допомогти.

Елена
17.08.2015 10:53

Здравствуйте. 1. Имею ли я право приватизировать часть квартиры (общая площадь 65,5м.кв.)?, если она была ранее приватизирована одним из членов семьи и ему было выдано Свидетельство на право собственности (100%). 2. На какую часть я могу претендовать? Наша семья состояла ранее из 4 человек, пока дети не завели свои семьи, теперь нас прописано 7 человек ( 4 члена семьи и 3 внука - форма №3). Квартира кооперативная.

Тетяна
01.10.2015 09:38

Доброго дня Олено. Ви можите лише через суд оспорти незконну приватизацію, якщо вона була незаконно приватизованою одним із членів сімї. Допомогти може наш адвокат

Иван
19.05.2015 08:08

як включити в приватизовану квартиру нового власника!. Дякую

Тетяна
01.10.2015 09:19

Доброго дня Іван! Нажаль таких правових дій не можна провести. Ви лише можите продати квартиру. Після продажу у вас змінюється власник квартири.

Екатерина
09.04.2015 16:47

Здравствуйте! Хотелось бы узнать порядок действий приватизации квартиры: куда обращаться, какие документы нужно собирать, сколько это будет стоить, сколько времени для этого необходимо??? Буду благодарна если получу ответ )

Тетяна
01.10.2015 08:28

Доброго дня, Катерина порядок приватизації квартири написаний у нас на сайті. Ви можите підійти до нас на консультацію.

Наталья
09.04.2015 10:46

Добрый день! Можно ли приватизировать квартиру с долгом ЖЭКу за коммунальные услуги?

Тетяна
01.10.2015 08:06

Доброго дня, Наталія нажаль якщо у вас є борги за комунальні платежі, то приватизувати квартиру не вдасться, оскіль майже всі документи беруться в ЖЕКу та завіряються теж там.

Вика
25.03.2015 12:45

Здравствуйте
Хочу узнать, сколько будет стоить приватизация однокомнатной квартиры?

Тетяна
01.10.2015 08:05

Доброго дня Віка! Вартісь наших послуг складати близько 3 000 грн. Термін орієнтовно 2- 3 місяці.

Олександра
20.03.2015 08:00

Доброго дня! Як приватизувати квартиру у разі відсутності прописаного в ній мого рідного брата більше 3 років? Брат виїхав у 2011 в Росію, контактіні дані з ним відсутні.

Тетяна
01.10.2015 07:57

Доброго дня Олександра! нажаль без відомостей про брата не можна приватизувати квартиру. Можу вам порадити виписати вашого брата через суд, як таку особу яка не проживає більше 6 місяців в займаній квартирі. Ви можите звернутись до нашого адвока за допомогою.

Ирина
11.02.2015 08:21

Добрый день!
Подскажите, если в 3-х комнатной квартире прописано 2 брата и несовершеннолетний сын, можно ли приватизировать собственность на 2 равные части между братьями (50% 1 брату и 50% 2 брату и его ребенку) ?

Тетяна
01.10.2015 07:48

Доброго дня, Ірина нажаль приватизація буде розповсюджуватись на 3 осіб, які прописані в квартирі. Приватизувати на 2 осіб можливо лише якщо дитиу виписати із квартири. Ми можемо Вам допомогти оформити приватизацію.

Катерина
10.02.2015 10:17

Доброго дня.
для того щоб стати на облік на приватизацію гуртожитку в центрв надання адм. послуг повідомили, що необхідно взяти "Довідку з попереднього місця проживання всіх членів родини, які зареєстровані в жилому приміщенні пізніше 1992 року (із зазначенням житлової площі, кількості кімнат та членів сім’ї, які залишилися)".
Підкажіть, будь ласка, що це за довідка така, яка її форма і де її можна взяти?
Дякую.

Тетяна
01.10.2015 07:45

Доброго дня Катерина! Дану довідку ви можите взяти з попередніх місь проживання, тобто це може бути ЖЕК. Ви можите звернутись до нас і можемо вам її отримти.

Віктор
26.01.2015 17:47

Доброго дня! Наша сім'я вирішила приватизувати квартиру, всі документи уже готові, але цікавить одне питання- в свідоцтво на право властності вписують всіх членів сім'і з рівними виділеними частками чи одного члена родини і де це можна почитати в законодавстві (стаття, пункт і т.д) Дякую

Татьяна
02.02.2015 13:15

Доброго дня, Віктор якщо документи ви зібрали на всіх членів сім 'ї та подаєте заяву і документи всіх членів сім 'ї, то у свідоцтві буде писатись всі члени сім'і з рівними виділеними частками .

Лариса
14.01.2015 12:18

В 1991г. получили 1-комнатную квартиру(гостинка)33кв. метра на семью:муж, жена, дочь(был ордер на квартиру)
В 1997г. жена с мужем разторгли брак
В 2004г. муж решением суда выписал(сняли с регистрации в ЖЭК) жену и ребенка с этой квартиры
Вопрос №1 Может ли жена и ребенок притендовать на приватизацию этой жилой площади?
Вопрос №2 Может ли муж приватизировать даную жилую площадь без согласия жены и ребенка (в ордере на квартиру было указано Выдан на Иванова И.И и членов его семьи

Татьяна
16.01.2015 10:59

Доброго дня, Лариса. Ви можите прийти до нас на консультацію до юриста. Необхідно бачити судове рішення, для того щоб проаналізувати вашу ситуацію та допомогти Вам.

Лариса
20.01.2015 11:17

Дякую за відповідь !
В судовому рішенні написано:
Визнати Іванову Л.П. разом з двома неповнолітніми дітьми, такими,що втратили право користування жилим приміщенням за адресою вул. Сосюри.22 кв.384 в м. Києві.
Буду дуже вдячна за відповідь.

Мирослава
25.11.2014 07:38

у 2007 году произошла приватизация кооперативной квартиры,это законно?

Татьяна
13.01.2015 13:27

Доброго дня, Мирослава приватизація коопретивної квартириє є законною, оскільки з 1992 року дозволено приватизовувати нерухоме майно.

Юлія
01.10.2014 08:13

Доброго дня!
Прошу Вашої поради.
У квартирі прописані мати, батько, малолітня дитина. Батьки хочуть виписатися з цієї квартири, щоб у приватизації приймала участь лише малолітня дитина. Чи можливо це?

Татьяна
01.10.2014 09:19

Добрий день, Юлія, ні це не можливо, оскільки дитина не може бути прописана в квартирі без одного дорослого. Потрібно щоб був прописано один із батьків.

Юлія
01.10.2014 09:34

Дякую за відповідь.
А, якщо, замість батьків прописати іншого родича. Так можливо?
Справа в тому, що батьки не бажають приймати участь у приватизації та ставати власниками нерухомого майна (є невиконані зобов'язання перед банком).

Татьяна
01.10.2014 09:43

Доброго дня, Юлія таку інформацію необхідно уточняти у відділі приватизації, оскільки даний орган приймає рішення про приватизацію.

Ярослава
19.09.2014 16:11

Доброго дня. Дякую за відповідь. Була сьогодні у відділі
приватизації і мені знову сказали що після виписки треба
зачекати півроку (час за який людина мае право
повернутись до старого місця прописки) і обійти цей
закон неможливо.Порадьте будьласка : приватизувати на
всіх або чекати пів року? Чи е ще який-небудь ще
варіант? (приватизація перша, тому права на відмову від
приватизаціі в чіюсь користь ми немаемо) Дякую.

Татьяна
22.09.2014 04:23

Доброго дня, Ярослава, Вам необхідно вирішити як ви хочите приватизувати нерухомість. Я б радила прислухатись до відділу приватизації, оскільки вони приймають остаточне рішення. У вас два варіанти, або всім приватизувати квартиру, або виписатись і чекати пів року.

Татьяна
18.09.2014 07:05

Доброго дня, Ярослава, БТІ - це орган який проводить тех. інвентиризацію приіщень, і ніяким чином не проводить привтизацію. Це ваше право, ви виписуєте всіх членів родини, і приватизовуєте майно на когось одного. Таке в практиці дозволено. Вам потрібно не в БТІ звертатись, а у відділ приватизації, даного району в якому знаходиться ваше житло.

Ярослава
17.09.2014 15:43

Доброго дня, Тетяно. Дякую що відповідаете. Буду вдячна якщо ви порадете мені що робити. Я подала документи на приватизацію квартири, для того щоб моі діти зберегли своє право на приватизацію я вирішила перепрописатися з дітьми у батьків, щоб приватизувати квартиру лише на чоловіка, але в БТІ мені сказали що так не можна оскільки це наша перша приватизація ми маемо обов'язково приймати в ній участь навіть якщо випишемося. Порадьте будьласка яким чином можна приватизувати квартиру лише на чоловіка.

Ярослава
15.09.2014 11:18
Ярослава
15.09.2014 10:28

Доброго дня. Дякую за відповідь.Буду вдячна вам якщо зможете пояснити мені чому потрібно чекати півроку після виписки діітей щоб приватизувати квартиру і як можна зробити це скоріше. Дякую.

Тетяна
15.09.2014 11:00

Доброго дня, Ярослава. Хто вам сказав що необхідно чекати пів року? Сам проце приватизації складає від 1 місяця до пів року.

Ярослава
14.09.2014 07:31

Доброго дня. Підкажіть будьласка як можна
приватизувати квартиру без неповнолітніх дітей, які в ній
прописані? У квартирі прописані 4-ро (я з чоловіком, син 14 років, та син 2 роки) . В ордері вказані всі крім молодшого.Також ніхто з нас раніше не приймав участь у приватизаціі.Є можливість прописати мене з дітьми у бабусі в приватизованій квартирі.Дякую.

Ярослава
14.09.2014 06:56

Доброго дня. Підкажіть будьласка як можна приватизувати квартиру без неповнолітніх дітей, які в ній прописані? Дякую.

Татьяна
14.09.2014 13:57

Доброго дня, Ярослава, вам необхідно виписати із необхідної квартири, та прописати до іншого житла, але чи дозволить Опікунська рада Вам.

Олександра
03.07.2014 08:01

Добрый день. Вопрос относительно приватизации кооперативной квартиры. Ордер оформлен на мою бабушку, мой папа числился в документах только как проживающий. Сейчас хотим приватизировать квартиру на папу. Вопрос: может ли бабушка оформить на меня доверенность на оформление всех необходимых документов для приватизации но, не на ее имя, а на папу. Или же необходимо приватизировать сначала на бабушку, а только потом переоформлять на папу? Прописано в квартире 5 чел: папа, жена, 3 дочки. Бабушка прописана в другом месте. Заранее спасибо за разъяснения.

Тетяна
03.07.2014 09:04

Доброго дня, Олександра, Участь у приватизації будуть брати, всі члени сім'ї, які прописані в квартирі, а також і ваша бабушка, але ваша бабушка може написати нот.заяву про те що вона не заперечує проти приватизації квартири на всіх осіб, які прописані в квартирі. А також якщо ви хочите приватизувати лише на вашого батька ви теж даєте згоду на те що він бере участь у приватизації. І потім збираєте документи на одного батька, а не на всіх членів родини. Ми можемо вам допогти, з оформлення документів. З Повагою, Тетяна

Олександра
08.07.2014 12:00

Татьяна, спасибо за ответ. Еще раз обращаю внимание, что я спрашиваю о КООПЕРАТИВНОЙ квартире. Разве там не иная процедура оформления нежели у гос.собственности?!

Ольга
03.06.2014 08:29

Доброго дня! Отримала дозвіл на приватизацію колишнього службового житла на себе. Маю дозвіл юридичної особи на приватизацію, технічний паспорт на квартиру, раніше нічого не приватизовувала. Які ще документи потрібні для приватизації та чи можу оформити приватизацію на іншу особу (неповнолітнього сина або свого рідного брата)? Чи обовязково бути прописаним у цій квартирі (маю прописку у гуртожитку)? Дякую!

Тетяна
03.06.2014 09:35

Доброго дня, Ольга, вам необхідно прописатись в дані квартирі, якщо ви хочите брати участь у приватизації. Приватизація здійснюється на всіх членів сімі які прописані до житла. За більш детальнішою консультацією, ви можите звернутись до нашого юриста. Наша компанія може вам допомогти оформити приватизацію вашого житла.

Яна
19.05.2014 07:54

Доброго дня. Вирішили приватизувати квартиру на свекруху. В квартирі прописані: свекруха, два її сини,невістка старшого сина, двоє неповнолітніх онуків. Молодший син розведений. Колишня дружина проживає окремо та в квартирі не прописана, але на приватизацію квартири на свекруху згоду не дає ( в квартирі прописаний їх спільний неповнолітній син). Скажіть, будь- ласка, як в цьому разі має бути отримана згода на приватизацю від повнолітніх дітей та чи можна приватизувати квартиру на неповнолітніх дітей? Дякую.

Яна
19.05.2014 07:58

Зроблена випадково помилка: цікавить як має бути отримана згода на приватизацію від неповонолітніх дітей та чи можна на них оформлювати приватизацію.

Тетяна
19.05.2014 10:49

Доброго дня, Яна у вашому випадку батьки повинні надавати згоду на приватизацю їх неповнолітніх дітей, Такк на дітей оформлється приватизація, так як він прописаний до квартири. З Повагою, Тетяна.

юлия
24.03.2014 13:41

живу в 3 ком.квартире прописано 3 человека 1 умер, квартира не приватезирована.К кому могу обратится?Мариуполь

Тетяна
24.03.2014 14:02

Доброго дня, Юлія Вам необхідно звернутись у відділ приватизації Вашої районної державної адміністрації, а потім коли отримаєте свідоцтво на право власності квартиру, звернутись до Реєстраційної служби Головного управління юстиції у Запоріжській області для реєстрації вашого свідоцтва.

Вадим
30.11.2014 19:07

Здравствуйте ,Помогите Пожалуйста.Потерян Ордер как его во становить и где ?так как хотим с Матерью приватизировать квартиру.