Юридические услуги от компании Наказ

Юридичний блог

Приватизація квартири в Києві

Допомога в приватизації квартири в судовому порядку, приватизація кімнати в гуртожитку, приватизація кімнати в комунальній квартирі

ПОРЯДОК РОБОТИ:

Консультація: надання консультації.

Умови надання послуги: на підставі доручення.

Строк: від 1 до 2 місяців.

Результат: отримання свідоцтва про право власності.

Доставка: наш кур'єр доставляє готовий документ.

Деякі наші готові замовлення

Поетапна інструкція для самостійного оформлення приватизації квартири

Крок 1.

Звернутися в ЖЕК, ОСББ, КП із паспортом (свідоцтвом про народження):

 • Тут оформляються бланки форм № 4 чи № 5 (для приватизації окремої або комунальної квартири). Ці форми видають паспортисти в ЖЕКу. У формах перераховуються всі, хто прописаний у квартирі на даний період, а також новонароджені й тимчасово відсутні особи, що мають право на житло. У форми також вписуються всі дані, які потрібні для оформлення документів на приватизацію (площа квартири, особовий рахунок).
 • Із собою також потрібно принести копію квартирного ордера та довідку з попереднього місця проживання (для тих, хто прописався у квартирі після 1993 року) про те, що право на приватизацію квартири ще не використано.
 • В ЖЕКу потрібно взяти заяву на оформлення технічного паспорта на квартиру, який видає майстер або технічна служба ЖЕКу.
 • Потім буде оформлятися приватизаційна заявка. Для цього вся родина повинна відвідати відділення ЖЕКу, тому що їм потрібно буде поставити підписи на всіх документах. Пізніше ці підписи будуть завірені начальником контори. Із цього випливає, що заява буде оформлена на ім'я начальника у відповідності зі стандартною формою. До заяви потрібно прикласти одну з форм (№ 4 або № 5) та технічний паспорт.

Крок 2.

Звернутися у відділ приватизації місцевої державної адміністрації з наступними документами:

 • Паспортом або свідоцтвом про народження (для осіб, які ще не отримали паспорти). При цьому обов'язкова наявність документів кожного члена родини. Якщо хтось із жителів проживав у квартирі із пропискою після 1992 р., то потрібно зібрати довідки з усіх минулих місць проживання. У довідках потрібно вказати, чи брав цей житель участь у приватизації раніше.
 • Ідентифікаційними кодами та ксерокопіями.
 • Довідкою з відділення ЖЕК (форма №4).
 • Заявою на приватизацію квартири (з усіма підписами, що завірив начальник ЖЕКу).
 • Копією ордеру про надання житлової площі.
 • Технічним паспортом квартири, що приватизується.
 • Довідкою з Ощадбанку за місцем проживання.

Крок 3.

Звернутися в Реєстраційну службу (Департамент державної реєстрації) для реєстрації права власності на квартиру. Після проходження процедури приватизації, буде отримане свідоцтво про право власності, яке повинне пройти обов'язкову реєстрацію в Реєстраційній службі. Подібна реєстрація в Реєстраційній службі займає не більше 14 робочих днів із того моменту, як була подана заява.

Необхідною умовою перед початком цього процесу є інвентаризація квартири, на підставі якої видається технічний паспорт.

Після чого до Фонду подаються документи, необхідні для приватизації квартири, а саме:

 1. Заява на ім'я голови районної державної адміністрації в місті Києві.
 2. Оформлена заява на приватизацію квартири, житлового приміщення в гуртожитку, кімнати в комунальній квартирі.
 3. Довідка про склад сім’ї та займані приміщення (Форма 4).)
 4. Копія ордера про надання житлової площі (копія договору наймання житлової площі в гуртожитку). При необхідності – витяг із розпорядження про переведення особистого рахунку.
 5. Документ, що підтверджує невикористання житлових чеків для приватизації державного житлового фонду (Ощадбанк).
 6. Копія документа, що підтверджує право на пільгові умови приватизації.
 7. Заява-згода тимчасово відсутніх членів сім’ї наймача на приватизацію квартири (будинку), житлових приміщень у гуртожитках, кімнати в комунальній квартирі.
 8. За неповнолітніх членів сім’ї наймача рішення про приватизацію житла приймають батьки (усиновителі) або опікуни. Згоду на участь у приватизації дітей вони засвідчують своїми підписами в заяві біля прізвища дитини. Якщо дитина у віці від 14 до 18 років (настає неповна цивільна дієздатність особи), додатково до заяви додається письмова нотаріально засвідчена згода батьків (усиновителів) або піклувальників
 9. Документ, що підтверджує невикористання громадянином житлових чеків для приватизації державного житлового фонду, це довідка з попереднього місця проживання всіх членів сім’ї (після 1992 року) про невикористання права на приватизацію державного житлового фону.
 10. Наявність паспортів (для неповнолітніх – свідоцтв про народження) усіх членів родини, які беруть участь у приватизації та їхні ксерокопії.
 11. Технічний паспорт КП «БТІ».
 12. Доручення на представника.

Законодавство

Квартира приватизується в порядку, який передбачений у Законі України "Про приватизацію державного житлового фонду" і Положеннями державного комітету України щодо житлово-комунального господарства "Про порядок передачі квартир (будинків) у власність громадян".

Обговорення і відгуки (189)

Юлия
03.03.2019 13:14

Добрый день! Подскажите как поступить в ситуации, когда на одну комнату выдано два ордера (по первому ордеру 20 лет никто не проживает, но люди прописаны). По второму люди живут с 1997 года, хотят приватизировать комнату в общежитии, но не могут из-за наличия первого ордера и прописанных посторонних лиц.

Наталия
15.11.2018 17:39

Хочу приватизировать комнату В общежитии! Сколько будет стоить Ваша помощь в этом вопросе? И какие документы нужны?

Інна
29.08.2018 16:15

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка. Я, та моя мама прописані в квартирі, яку хочемо приватизувати. Ордер є в наявності, ордер виданий на мою маму, але в ньому також вказуюсь і я, як її дитина. Мама хоче виписатись з квартири, задля того, щоб я сама змогла її приватизувати. Чи зможу я сама приватизувати цю квартиру ? В квартирі більш ніхто не прописаний...

Надежда
10.05.2018 16:05

Доброго дня! До кого звертатись щодо приватизації житлового фонду в Голосіївському районі? В районну адміністрацію чи управління ЖКХ?

Тетяна
10.04.2018 18:21

Прошу Вашої допомоги у вирішенні такого питання. Мій чоловік працівник поліції 5 років проживаває у гуртожитку який є власністю комунальної громади міста, та зареєстрований у ньому. Має ордер на поселення. У 2009 році він з родиною мамою та татом приймав участь у приватизації квартири загальної площею 28,4 м2 ( жила площа 14м2 за технічним паспортом) у рівних частинах кожному по 1/3 квартири - це 9,47м2 загальної площі та 4,66м2 жилої площі на людину. Чи матиме він право приватизувати кімнату у гуртожитку . Якщо я вірно зрозуміла то відповідно до ч.1 ст.1 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків» зі змінами та доповненнями приватизувати кімнату у гуртожитку мають право громадяни у тому числі військовослужбовців і працівників Національної гвардії України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, осіб рядового і начальницького складу та працівників Міністерства внутрішніх справ України, Державної кримінально-виконавчої служби України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, рятувальників та членів їхніх сімей 1) які не мають власного житла ( а саме мешканці гуртожитку та члени їхніх сімей, у яких немає будь-якого житла на праві власності на території України, розмір якого з розрахунку на одну особу є більшим за розмір, встановлений для визнання їх такими, що потребують поліпшення житлових умов відповідно до статті 34 Житлового кодексу Української РСР це близько 7м2 жилої площі на людину. Згідно цього пункту мій чоло вік вважається таким, бо в нього у власності 4,66м2 жилої площі. 2) не використали право на безоплатну приватизацію державного житлового фонду (невикористане право на приватизацію - невикористане повністю або частково право на безоплатну приватизацію державного житлового фонду за житловими чеками відповідно до Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду") Згідно цього пункту та офіційного тлумачення положення п.5 ст. 5 у рішенні Конституційного Суду № 15-рп/2010 від 10.06.2010 р. в нього є частково невикористане право на приватизацію у розмірі 21м2-9,47м2= 11,53м2+10м2 на сім’ю. 3) На правових підставах, визначених цим Законом, вселені у гуртожиток та фактично проживають у гуртожитку протягом тривалого часу більше 5-ти років .

Наказ (Nakaz)
13.04.2018 10:17

Доброго дня! Так, з огладу на описане, Ваш чоловік має право на приватизацію кімнати в гуртожитку, спираючись на всі вищезгадані Вами нормативно-правові акти. Цей процес може бути складним і довготривалим, тож звертайтесь до нас за консультацією. Завжди будемо раді Вам допомогти.

Ирада
18.10.2017 17:25

Добрий вечір. Підскажіть будь_ласка прописані в гуртожитку з 25.01.13 року зараз хочу приватизувати але 25.01.18 року тільки буде 5 років таким чином я не можу приватизувати поки не буде 5років?

Віктор
23.09.2017 09:54

Доброго дня!
Я підготував всі необхідні документи для приватизації квартири.
Органом приватизації житлового фонду повинен виступати виконавчий комітет селищної ради.
Але протягом тривалого часу селищна рада не спромоглась створити виконавчий комітет. Перспектив його створення протягом щонайменше найближчих двох років немає.
Підкажіть, будь ласка, які подальші дії необхідно вчинити для приватизації квартири.
Віктор.

Артур
14.08.2017 12:17

Добрий день,
В квартирі прописані я та малолітня дитина. Ордер виписаний на мого батька, який помер. Своє право на приватизацію я використав в повному обсязі. Чи можна приватизувати квартиру на дитину? Чи потрібно мені виписуватись з квартири в такому випадку?
Дякую

НАКАЗ
14.08.2017 12:23

Доброго дня, Артур. Можна приватизувати квартиру на дитину. Вам виписуватись не потрібно, оскільки Ви будете діяти як законний представник дитини, до того ж дитина обов'язково має бути зареєстрована за однією адресою когось з батьків.

Оксана
28.07.2017 09:19

Доброго дня. Ордер на квартиру отримано у 2011, але не зареєстувались, ордер був втрачений, залишилася завірена копія. Чи можна зареєструватися без звернення до суду?

НАКАЗ
28.07.2017 09:28

Доброго дня Оксано. В даному випадку, Вам необхідно прописатись у вказаній квартирі та отримати особовий рахунок, після чого можна звертатись до відділу приватизації на підставі завіреної копії ордеру. Для більш детальної інформації, пропонуємо Вам записатись на консультацію.

Оксана
28.07.2017 13:13
Оксана
28.07.2017 13:18

Просто відмовляють у прописці, мотивуючи простроченим ордером.

НАКАЗ
28.07.2017 13:26

В даному випадку, радимо отримати мотивовану письмову відповідь, для можливості подальшого звернення у судовому порядку.

Оксана
29.07.2017 12:41

Щиро вдячна за відповідь!

Елена
22.06.2017 03:55

Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, людина працювала в ЖЕКу та отримала в користування житлове приміщення ще в 70-80 роках. Після 4 років роботи в зазначеній установі дана особа змінила місце роботи, де отримала трудове каліцтво і зараз є непрацездатною. Зараз виконавчий комітет місцевої ради відмовляє в приватизації даного житла, мотивуючи тим, що у працівника немає стажу роботи у зазначеному відомстві (в ЖЕКі) протягом 10 років. Які подальші дії необхідно вчинити особі, враховуючи, що вона має інвалідність, що спливли всі строки позовної давності, адже особа прожила в даній квартирі близько 45 років?

НАКАЗ
22.06.2017 06:31

Доброго дня, Олено. В даному випадку комітет місцевої ради надав мотивовану відмову, оскільки особа не має стажу роботи 10 років у ЖЕКу. Пропонуємо Вам звернутись до суду, для визнання права власності на вказане приміщення, в якому особу зареєстровано протягом 45 років. Для більш детальної інформації, пропонуємо записатись на консультацію.

Ольга
10.04.2017 09:58

Доброго дня! Зараз надали дозвіл приватизувати квартиру. Прописані в ній мама, дочка і її 2 дітей і ще дочка теж з 2-ма дітьми. Хочемо приватизувати тільки на маму. Питання: Ми повинні виписатись, чи просто зробити нотаріальне відмовлення від частки площі квартири? І ще: в 2014 році мамі в дар перейшла квартира від бабушки, але вона вже була приватизована на бабушку. Скажіть чи можуть цим мотивувати органи приватизації відмову мамі в безоплатній приватизації квартири в якій вона проживає і прописана, посилаючись на квартиру яку вона отримала в дар. Заздалегідь вдячна за відповідь!!!

НАКАЗ
10.04.2017 10:15

Доброго дня, Ольга. Так, особи які не приймають участь у приватизації, мають виписатись. Стосовно наявної у матері квартири, рішення буде прийматись тільки органом приватизації.

Євгенія
06.04.2017 06:28

Доброго дня. У мене наступне запитання. Я проживаю (прописана) у гуртожитку №3 НАН України за адресою Проспект Науки, 29, Київ. Там живу з 2006 року. Маю ордер на кімнату. Живу сама з донькою. Два роки назад я перейшла на ставку за сумісництвом в установі, яка надала мені цей гуртожиток. Скажіть, будь ласка, чи можна приватизувати кімнату у цьому гуртожитку?
Дякую.

НАКАЗ
06.04.2017 06:34

Доброго дня, Євгенія. Кімнату в гуртожитку можна приватизувати тільки у тому разі, якщо вона передана на баланс районної адміністрації та виведена зі складу службової.

Євгенія
07.04.2017 08:36

Доброго дня. Справа в тому, що я не знаю який статус мого гуртожитку. Але, враховуючи те, що на днях був прийнятий закон "ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДЕЯКИХ ЗАКОНОДАВЧИХ АКТІВ УКРАЇНИ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ЖИТЛОВИХ ПРАВ МЕШКАНЦІВ ГУРТОЖИТКІВ" (проект 1076), згідно якого я можу приватизувати кімнату. Знаючи ЖЕК та комендантів гуртожитків НАН України, вони будуть це приховувати. Тому я би хотіла замовити у Вас послугу оформлення приватизації без моєї участі. Якщо Ви в змозі, звичайно. Дайте мені знати, будь ласка. Дякую.

НАКАЗ
07.04.2017 08:43

Доброго дня, Євгенія. Для початку пропонуємо Вам записатись до нас на консультацію разом з документами.

Ксенія
23.03.2017 13:04

Доброго дня! Я використала свої житлові чеки на приватизацію, але в мене є ордер на право проживання в квартирі де раніше жила моя бабуся, а зараз проживаю та зареєстрована я. Чи може я приватизувати цю квартиру? Чи зможуть приватизувати цю квартиру мої майбутні діти? Дякую.

НАКАЗ
23.03.2017 13:10

Доброго дня, Ксенія. Якщо Ви вже використали своє право на приватизацію, то в даній квартирі Ви можете проживати, але вже без права на приватизацію. Ваші діти в подальшому зможуть її приватизувати, якщо будуть в ній прописані.

Ксенія
23.03.2017 15:40

Дякую. А з якого віку дитина може приватизувати квартиру?

НАКАЗ
24.03.2017 05:30

Доброго дня, дитина може брати участь у приватизації з будь-якого віку, головне щоб обоє батьків дали на це згоду.

Павел
13.03.2017 12:40

Ще раз вдячний і пробачте за наступне питання.
За якою ціною при приватизації службового житла оплачується площа понад норму приватизації і хто встановлює ціну

НАКАЗ
13.03.2017 13:20

Доброго дня, Павло. по 18 коп. за кожен кв. м. що перевищує норму. Рішення приймається відділом приватизації.

Павел
13.03.2017 07:05

Дякую!
А якщо я пропрацював на підприєвстві 8 років і мене звільнять у зв'язку з виходом на пенсію чи по скороченню штатів, то чи може підпиємство передати службову квартиру. яку я займаю на баланс РДА для подальшої її приватизації

НАКАЗ
13.03.2017 07:49

Доброго дня, Павло. Таке рішення має приймати підприємство, на балансі якого знаходиться зазначена квартира. Змусити підприємство передати квартиру на баланс РДА, немає можливості.

Павел
10.03.2017 12:50

Дякую !
Ще запитання.
Скільки часу потрібно пропрацювати на підприємстві для того, щоб воно могло передати службову квартиру на баланс РДА ?

НАКАЗ
10.03.2017 12:52
Павел
10.03.2017 09:23

Право на безкоштовну приватизацію житла я використав частково (16,5 кв.м). Чи зможу я в подальшому приватизувати службову однокімнатну квартиру

НАКАЗ
10.03.2017 09:36

Добрий день, Павло. Норма приватизації на 1ну особу складає 21 кв.м, Ви вже використали більшу частину цієї площі, отже відділ приватизації може відмовити Вас у приватизації. Також приватизувати службове житло неможливо, воно має бути виведене зі складу службового і передане на баланс районної адміністрації.

Павел
10.03.2017 07:36

чи можна зареєструвати сина (внука) в службовій квартирі площею 58 кв. м в якій вже зареєстровано дві особи

НАКАЗ
10.03.2017 08:03

Добрий день, Павло. Повнолітню особу можна зареєструвати у вказаній квартирі за згоди основного квартиронаймача, та осіб що там зареєстровані. Неповнолітні можуть бути зареєстровані тільки з кимось з батьків.

Ніна
08.02.2017 10:22

Доброго дня! Чи потрібно платити за реєстрацію права власності на квартиру, при приватизації державної квартири? Нам повідомили що це буде коштувати 160 грн.

НАКАЗ
08.02.2017 10:58

Доброго дня, Ніна. Реєстрація права власності відбувається на платній основі, відповідно до встановленого тарифу..

Ніна
01.02.2017 09:02

Доброго дня! Займаємось приватизацією державної квартири, в квартирі прописані двоє(мама і бабушка і відповідно приватизація ділиться на двох). У разі смерті одного з членів сім*ї (бабуля вже у віці) що буде з тією частиною, чи потрібно потім її знов переоформляти чи та частина перейде у спадок. Чи краще робити приватизацію на одного члена сім*ї?

НАКАЗ
01.02.2017 10:12

Доброго дня, Ніна. Якщо приватизація буде проходити на двох осіб, то у кожного виникне право власності на 1/2 частину квартири. У разі смерті бабусі, все належне їй на праві власності майно, відійде до спадщини, яку потрібно буде спадкувати у нотаріуса. Для того щоб визначити, як краще провсти процедуру приватизації, пропонуємо записатись до нас на консультацію.

светлана
06.01.2017 07:22

моя дочь частично участвовала в приватизации квартиры где проживала с родителями(18,25 кв. м.) но после этого получила комнату в общежитии , там же родился в 2010 году ее сын.Скажите может ли она сейчас приватизировать комнату 18 кв.м вместе с сыном.Когда она обратилась ей отказали мотивируя тем что у нее есть приватизирована часть а сын может приватизировать только после совершеннолетия.

НАКАЗ
06.01.2017 07:43

Доброго дня, Світлана, ваша донька не використала повністю право на приватизацію, тому має право доприватизувати свої метри, а якщо буде перевищувати норму, то платно доприватизовує. На рахунок сина, на нього можна приватизувати як всю кімнату так і на двох разом з вашою донькою. Для більш детальної консультації пропоную вам звернутись до нас.

Элеонора
28.12.2016 08:55

Здравствуйте,скажите в квартире прописан отец и взрослый сын,отец хочет приватизировать квартиру на себя.Сын не возражает,но выписываться не будет,даже на время, т.к. хочет сохранить право проживания,право собственности ,в силу ряда причин,ему не нужно, оформил нототказ от права на приватизацию части квартиры,возможно ли приватизировать квартиру на одного члена семьи,если второй остается прописан?в жэк идти он так же отказывается,доверенность не дает.в законе о приватизации сказано,что участвуют все прописанные,как это решается ? Спасибо заранее.

НАКАЗ
28.12.2016 09:11

Добрый день, Элеонора. В Вашей ситуации, Сын либо выписывается временно, для прохождения процедуры приватизации на отца, либо участвует в приватизации вместе с отцом. К сожалению других вариантов решения данного вопроса - нет.

Ніна
15.12.2016 17:26

Доброго дня! Чи можна зараз приватизувати державну квартиру? і чи потріно за це сплачувати гроші. Чи ще діє закон на безплатну приватизацію житла?

НАКАЗ
16.12.2016 07:50

Доброго дня, Ніна. Приватизувати квартиру можна, головне щоб вона була виведена зі складу службової. Закон діє, приватизація є безоплатною з нормою 21 кв. м. на одну особу + 10 кв.м. на сім'ю. За проведення процедури оплачуються офіційні платежі, які нараховуються відділом приватизації.

Лариса
06.12.2016 14:42

Добрий вечір.Як взяти і в кого(де) доручення на приватизацію квартири. коли людина знаходиться за кордоном нелегально.(В нотаріуса чи в консульстві?) Чи буде воно тут мати силу?Дякую.

НАКАЗ
06.12.2016 14:52

Добрий день, Лариса. Якщо людина знаходиться за кордоном нелегально, то довіреність Вона може зробити тільки на території України.

Лариса
06.12.2016 17:14
Svetlana
02.12.2016 11:48

Доброго дня. Я прописана та мешкаю в гуртожитку з 1986 р. Декілька років назад отримала в спадок 1/2 однокімнатної квартири. Мені відмовляють в приватизації кімнати в гуртожитку мотивуючи тим, що у мене є приватизоване житло. Чи можливо мені приватизувати кімнату, та що для цього потрібно. Вдячна за відповідь.

НАКАЗ
02.12.2016 12:47

Доброго дня, Світлана. Відмова може бути тільки у письмовій формі і обов'язково мотивована, не важливо що було сказано в усній формі. Якщо у Вас є майно, але участі в приватизації Ви раніше не приймали, радимо подавати документи на приватизацію. Ми можемо проаналізувати ситуацію та підказати Вам шляхи вирішення цієї ситуації, для цього пропонуємо записатись до нас на консультацію.

Наташа
14.11.2016 09:00

Доброго дня. Нещодавно приватизувала квартиру , а тепер хочу її продати. Підскажіть, будь ласка, чи можна отак одразу продавати. І чи потрібно платити якісь податки. Буду вдячна за відповідь.

НАКАЗ
14.11.2016 09:08

Доброго дня, Наталія, так ви можите продавти вашу квартиру, обмежень в тому що ви її приватизували немає. Платити податки ви будите при продажу квартири близько 7,5 % від вартості майна.

Наташа
14.11.2016 09:50

Скажіть, будь ласка , 7,5% це від вартості квартири за якою я продаю, чи за інвентаризаційною вартістю?

НАКАЗ
14.11.2016 10:19

При продажу ви будите оформляти експертну незалежну оцінку майна ( ринкова вартість) від неї буде нараховано податок.

Лариса
10.11.2016 09:40

Ще підскажіть чи мою частку зареєструють в держреєстрі ,а його ні?Чи так можливо?

НАКАЗ
10.11.2016 09:46

Добрий день, Лариса. Вашу частку Ви можете зареєструвати, а частка сина залишиться не зареєстрованою, докі він особисто чи через представника не зареєструє її.

Лариса
09.11.2016 17:28

Добрий вечір.Підскажіть,будь ласка,як бути.Я приватизовую квартиру на себе та сина.Вже всі документи на право власності є,тільки треба поставити підписи всіх членів приватизації,щоб зареєструвати в держреєстрі.Проблема в тому що, сина зараз на місці немає і скоро не буде.(документи його є) Як бути в даній ситуації?

НАКАЗ
10.11.2016 06:26

Доброго дня, Лариса документи сина залишуться не зареєстрованими в реєстрі, лише він може їх подати на реєстрацію, чи довірена особа. Ваш син може вам надати довіреність, а ви зможите зареєструвати його право в реєстрі.

Лариса
10.11.2016 09:36
Елена
03.11.2016 14:47

Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, чи маю я право приватизувати квартиру на себе, в яку мене нещодавно прописали як іншого члена сім`ї. Окрім мене там прописані сестра з сином, якому 17 років

НАКАЗ
03.11.2016 15:02

Добрий день, Елена. Ви маєте право брати участь в приватизації, разом з іншими прописаними особами. Для більш детального аналізу ситуації, пропонуємо Вам записатись на консультацію.

Светлана
27.10.2016 18:26

Скажите пожалуйста могут ли в жеке своему сотруднику помочь приватизировать квартиру на одного человека,если прописано четверо. Ведь другим жильцам они говорят,что так нельзя. Есть ли за такое ответственность какая-то. Как отдел приватизации может обнаружить обман?

НАКАЗ
28.10.2016 07:40

Доброго дня, Світлана, жек не займається оформленням приватизації квартири, якщо працівники жеку видадуть Ф№ 3 і вкажуть одну особу, на яку планується приватизація. В ордері мають теж прописані члени родини, і якщо вони не вкажуть це в ф3, то відділ приватизації не прийме документи. В даному випадку рекомедую вам звернутись до нас так як ми компетентні допомогти вам оформити приватизацію.

Наталія
21.10.2016 12:07

Доброго дня! Хочемо приватизувати блок в гуртожитку. Зареєстровано троє осіб (я, чоловік, дочка). Мій чоловік має в приватній власності квартиру, яку він купив, а саме приймав участь у фінансуванні будівництва і отримав свідоцтво про власність. Чи може він приймати участь у приватизації, якщо ні, то чи треба йому виписуватися ? Чи можна взагалі приватизувати на одну людину , якщо ордер виданий на трьох?

НАКАЗ
21.10.2016 12:54

Доброго дня, Наталіє. Якщо у чоловіка вже є нерухомість, краще проходити процедуру приватизації не включаючи його, для цього йому необхідно тимчасово виписатись. Приватизувати на одну особу можливо, але нам необхідно ознайомитись з документами. Пропонуємо Вам записатись до нас на консультацію.

Наталія
26.10.2016 09:24

Звернулися в сільську раду з питанням виписки чоловіка, вимагають якусь довідку з військкомата. Чи законно це? Наскільки я знаю , то достатньо лише військового квитка. Чоловіку 41 рік. Як ця довідка правильно називається? Дякую за віповідь.

НАКАЗ
26.10.2016 10:48

Сільська рада, вірогідно просить надати військовий квиток або посвідчення про приписку (для громадян, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку). Такі дії є законними. При реєстрації нового місця проживання, сільська рада оформляє і видає довідку про зняття з реєстрації місця проживання, має право вимагати раніше видану довідку про реєстрацію місця проживання для подальшого знищення. Можливо мова йде про саме цію довідку. Якщо ж мова йде про іншу довідку, то такі дії сільської ради є незаконними.

Наталія
26.10.2016 11:16

Довідка з військкомата про зміну облікових даних . Без неї не приймають. Військовий квиток брали з собою.Зміна місця реєстрації в одному і тому ж селі , інша вулиця , тобто виписується і одразу ж реєструється.

НАКАЗ
26.10.2016 12:01

В такому випадку, Вам потрібно повідомити військоммат про те, що плануєте змінювати місце реєстарації, та взяти у них довідку та надати її сільській раді для проведення нею змін в реєстрі по реєстрації місця проживання.

Максим
20.10.2016 09:56

Доброго дня. Хочу приватизувати квартиру на себе. Ордер отримував батько в 1987 р.( в одрер вписаний я та мати). На сьогодні прописано 4 особи в квартирі (я, батько, мати та сестра), раніше в квартирі ніхто інший,крім нас, не був прописаний. Ніхто не заперечує, щоб я на себе приватизував дану кватиру. У мене питання: 1) чи можна приватизувати квартиру на одну особу( на мене), якщо ордер не на моє ім'я, але я вписаний в ньому, всі хто просаний в квартирі зможуть прописатись за іншою адресою; 2)чи потрібні додаткові довідки та згода дружини, якщо в мене є неповнолітні діти, але вони прописані з дружиною за іншою адресою.

НАКАЗ
20.10.2016 10:13

Доброго дня, Максим. Ви можете приватизувати квартиру на себе за умови, якщо зміните особистий рахунок на себе та всі інші хто прописаний був у квартирі, тимчасово випишуться. Стосовно інших довідок та згод, необхідно проаналізувати ситуацію. Пропонуємо разом з наявними документами на квартиру приїхати до нас на консультацію, після чого ми зможемо допомогти Вам пройти процедуру приватизації.

Ксенія
20.10.2016 03:45

Доброго дня, під скажіть як ділиться площа в комунальній квартирі,

НАКАЗ
20.10.2016 06:15

Доброго дня, Ксенія. Площа буде ділитись в рівних частках між всіма, хто зареєстрований у квартирі, у тому числі і між неповнолітньою дитиною. Якщо Вас цікавить процедура приватизації, пропонуємо нам зателефонувати і записатись на консультацію.

Ксенія
20.10.2016 03:43

Доброго дня, під скажіть будь ласка як ділиться площа в комунальній квартирі: на кількість людей : по ордеру. ( а якщо ще прописана неповнолітня дитина) чи якось інакше?

діана
07.10.2016 18:15

Доброго вечора ... Ситуація наступна :а) було відмовлено у переведенні квартири з службового житла в комунальне у звязку з недотриманням вимог ст 125 не вистачає 10 років які шляхи вирішення такого випадку

НАКАЗ
10.10.2016 05:43

Доброго дня Діана, якщо ви не пропрацювали 10 років на підприємстві, то вам відмовили правомірно так як є норми закону, які мають бути дотримані. В судовому порядку теж на жаль не зможемо вам допомогти.

Софія
12.09.2016 07:55

Добрий день. Ми з татом приватизовуємо квартиру. Скажіть будь ласка, що це за індивідуальні платежі на кожного члена сім'ї (28грн)?

НАКАЗ
12.09.2016 09:18

Добрый день, София. Это может быть счёт за превышение нормы квадратных метров для приватизации на каждого участника приватизации. Более подробно предлагаем узнавать в отделе приватизации Вашего района.

Сергій
26.07.2016 13:28

Доброго дня! Підскажіть, яка подальша доля службової квартири у разі загибелі особи на імя якої було видано ордер, у випадку якщо особа відпрацювала на підприємство, що видало квартиру, більше 10 років, а в квартирі є прописані родичі загиблого (проте вони не зазначені в ордері)? наскільки мені відомо згідно ст.125 ЖК України без надання іншого приміщення не може бути виселено: членів
сім'ї померлого працівника, якому було надано службове жиле приміщення. Чи застосовується дане правило, якщо працівник помер після того як звільнився з власної ініціативи - чи лише у випадку коли на час загибелі людина працювала на підприємстві що видало квартиру?

Наказ
26.07.2016 13:55

Доброго дня, Сергій. Якщо квартира виведена зі складу службової, то Ви можете змініти особовий рахунок та приймати участь у приватизації. Для більш детального розгляду питання, необхідно записатись на консультацію.

Наташа
20.07.2016 13:38

Доброго дня! В 2005році була приватизована квартира площею 32 кв.м на трьох чоловік. ( я, син та чоловік).Після чого вона була продана. Чи можу я із сином приватизувати тепер іншу квартиру площею 32 кв. м.

Наказ
20.07.2016 13:57

Доброго дня, Наталя. Оскільки Ви вже брали участь у приватизації, то використали частину призначених квадратних метрів для безоплатної приватизації. У даній ситуації необхідно буде доплатити за квадратні метри які перевищують безоплатну норму, тому брати участь у приватизації Ви з сином можете.

Наташа
22.07.2016 09:47

Залишок чека становить 2 грн 46 к на кожного. Чи вистачить щоб приватизувати 31 кв.м?

Наказ
22.07.2016 10:13

За перевищену норму, Ви будете сплачувати по 0,18 грн за квадратний метр.

Виктория
13.07.2016 16:24

ДОброго дня!
Проконсультуйте будьласка з такого питання.
Я проживаю в гуртожитку з чоловіком та неповнолітнім сином кімната 18 кв.м.
В листопаді цього року буде 5 років і я маю право на приватизацію цього житла. Гуртожиток переданий на баланс РДА м.Києва.
Зіткнулись з проблемою
1. В чоловіка є в селі бабусина хатина, яка не придатна реально для життя, але на папері значиться як будинок є техпаспорт, акти на землю.
2.На чоловікові особовий рахунок на кімнату.
Питання
Яким чином ми можемо приватизувати цю кімнату (можливо на період приватизації переоформити на мене (дружину) особовий рахунок в жеку та виписати чоловіка з кімнати на момент приватизації?

НАКАЗ
14.07.2016 05:56

Доброго дня, Вікторія, ми можем вам приватизувати кімнату в гуртожитку. У вашого чоловіка оформлено право власності на будинок в селі та державний акт на землю.? Якщо ваш чоловік не брав участі в приватизації житла, то він має право на участь в безоплатній приватизації.
Якщо ви хочите оформити приватизацію на себе та сина, то чоловіку потрібно виписатись і перевести особистний рахунок на ваше ім'я.

Ірина
06.07.2016 18:08

Якщо людина знаходиться в місцях позбавлення волі і дає згоду на приватизацію квартири її мами і неповнолітнього сина 16 років. Потрібна довіреність від її імені на маму і на сина чи достатньо тільки на маму?

Наказ
07.07.2016 05:23

Добрий день, Ірино. В одній довіреності можна вказати і маму, і сина. Для детальної відповіді, пропонуємо записатись на консультацію.

Жанна
20.06.2016 18:33

Добрый вечер! Рассматриваю вариант покупки квартиры, которая находится в процессе подготовки документов для ее приватизации. Риелтор продавца сообщил, что в приватизации принимают участие четверо взрослых людей, отец, мать и двое взрослых детей, один из которых взрослая дочь замужем и имеет двух маленьких детей, которые в данной квартире якобы не прописаны, поэтому не принимают участия в приватизации. Могут ли каким-то образом в данной ситуации быть нарушены права детей на приватизацию, что впоследствии может обернуться риском признания сделки недействительной? Нужно ли мне, как покупателю, требовать от них справку о месте регистрации детей (ведь неизвестно прописаны ли они еще где-то или нет)? Спасибо.

НАКАЗ
21.06.2016 05:11

Добрий день, Жанна, якщо діти не прописані із матір'ю, то скоріш їх прописали з батьком або виписали на час поки проходить процес приватизація. Для вашої гарантії ви можите потребувати щоб вони надали вам довду іх ЖЕКУ фома 4, про проживаючих в квартирі. Вам не варто хвилюватись, оскільки діти не прописані і участі в приватизації вони не можуть брати.

Александр
13.06.2016 23:39

Отказ от приватизации в связи со смертью участвующего в ней( Квартира на продажу)
Подали документы на приватизацию квартиры для дальнейшей продажи ( 3 человека+ 1 ребенок 9 лет)
27 мая документы на приватизацию были готовы, однако документы из отдела приватизации еще не забрали (т.е госпошлина еще не оплачена, правособственность на квартиру еще не зарегистрировали и штампы в паспорта об участии в принятии приватизации еще нету) т.к 6 июня умер один из тех, кто участвовал в приватизации.
Квартиру хотим продавать срочно, а т.к умер человек, нужно ждать еще 6 мес , что бы вступить в наследство.

Вопрос:
Какие есть пути решение вопроса, что бы не ждать 6 мес для вступления в наследство ?

НАКАЗ
14.06.2016 06:31

Здравствуйте, Александр. Вступать в наследство и ждать 6 месяцев, необходимо тогда, когда у умершего есть право собственности на имущество. В данной ситуации, если право приватизации за умершим не зарегистрировано, тогда возможен вариант выписки умершего и подача документов заново, без умершего, прилагая свидетельство о смерти. Если же приватизация зарегистрирована, правоустанавливающий документ готов, но Вам не выдают его в связи со смертью участника в приватизации, тогда необходимо обращаться к нотариусу, получать запросы, ждать 6 месяцев и тогда уже оформлять право собственности на часть умершего.

Роман
13.06.2016 17:50

Доброго дня. Підскажіть як правильно бути в даній ситуації. Проживаю більше 20 років в багатоквартирному будинку (статус будинку - гуртожиток), який має власника юридичну особу. Частина мешканців викупила квартири у будинку, частина ні. Квартири приватизувати по держ. программі власник не дає, та не передає будинок на баланс міста. Наразі юридична особа знаходиться в стані банкротства та ліквідації. Чекаємо підписання президентом ЗУ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків" для можливості безкоштовної приватизації квартири. Чи маємо право, після підписання закону, в судовому порядку вирішити передачу квартири від власника на баланс міста та приватизацію її за держ. ціною?

НАКАЗ
14.06.2016 06:08

Доброго дня, Роман. У Вашому випадку, якщо будинок знаходиться у приватній власності юридичної особи, набути право власності на кімнату у такому гуртожитку можливо лише шляхом викупу кімнати. Приватизувати таку кімнату не можливо, поки вона відноситься до приватної власності, а не до державної чи комунальної. Суд також не може позбавити юридичну особу права власності на гуртожиток, навіть якщо її визнано банкротом, всі права переходять до кредиторів.

Людмила
10.06.2016 10:47

Доброго дня! Хочем приватизувати квартиру, ордер на прадіда, але укладено договір користування уже на чоловіка. В квартирі прописано троє, чоловік, дитина й його сестра. Сестра право на приватизацію ще не використала, в написанні відмови від приватизації нам відділ приватизації повідомляє що тепер такого немає, й квартиру приватизують на всіх, але у сестри кредити непогашені, що потрібно робити в даній ситуації щоб банк не претендував і чи дійсно тепер неможлива відмова. Які оформляти документи?

НАКАЗ
10.06.2016 12:25

Здравствуйте, Людмила. В Вашем случае необходимо менять лицевой счёт с прадеда на мужа, если для этого будут основания. Договор о пользовании жилой площадью необходим только для комнаты в общежитии, но не для для квартиры. Сестра может отказаться от участия в приватизации, только если сменит место регистрации, а значит и банк претендовать на часть приватизированной квартиры уже не сможет.

Ольга
30.05.2016 11:58

Доброго дня! Я переміщена особа з Донецької області. Отримала квартиру в місті Києві, в якій прописана я та донька 13 років, отримала копію розпорядження РДА про закріплення квартири за мною та донькою. Стало питання приватизації, однак необхідно додавати довідки зі всіх минулих місць проживання. У довідках потрібно вказувати, чи брала я та дитина участь у приватизації раніше. До цього часу я постійно проживала та була прописана разом з донькою в Донецькій області. Однак у зв'язку з окупацією Донецької області, я фізично не зможу взяти вказані довідки. В РДА відповіли що закон для всих один і їм всеодно де я візьму ці довідки. Допоможіть будь ласка в моїй проблемі!

НАКАЗ
30.05.2016 12:09

Доброго дня, Ольга. В Вашому випадку вважаємо, що необхідно зробити нотаріальну заяву про те, що ви разом з донькою постійно проживали в Донецькій області. До заяви додати довідку переселенця, я якій Вам було надано тимчасову реєстрацію. Ми можемо допомогти Вам з подачею документів на приватизацію квартири.

Ольга
30.05.2016 12:25

Дякую Вам, залиште Ваш контактний номер!

НАКАЗ
30.05.2016 12:27

Пн-Пт 09:00 - 19:00
(044)360 16 48
(063)235 08 72
(099)132 18 65

Андрей
06.05.2016 14:42

Здравствуйте!
Вопрос: Право на бесплатную приватизацию жилья использовал полностью в 2000 году (32 м.кв. общей площади в т.ч. 19 жилой в квартире родителей) в г. Суммы. Квартиру продали в 2001. Смогу ли приватизировать служебную однокомнатную квартиру в г. Киеве. Ветеран воинской службы. У жены право использовано частично. Спасибо!

НАКАЗ
10.05.2016 06:36

Доброго дня, Андрій, Ви та ваша дружина можите приватизувати службову квартиру, але вже платно, тобто за кожен квадратний метр вам необхідно буде платити. Перш за все вам необхідно вашу службову квартиру вивести із службового фонду та перевести до державного житлового фонду.

Андрей
10.05.2016 16:51

Дякую за оперативну відповідь! Цікавить ще розрахунок вартості кв.м. Дякую!

НАКАЗ
11.05.2016 05:10

Розрахунок за останнім відомостями 0,18 коп за1 кв.м.

Ксенія
01.05.2016 12:01

Доброго дня. Така ситуація: в квартирі прописані я з чоловіком і дочка з двома малими дітьми. Хочемо оформити приватизацію тільки на нас двох. Чи можливо приватизувати квартиру, якщо дочка не хоче виписуватися з квартири?

НАКАЗ
04.05.2016 05:23

Доброго дня Ксеніє, у Вашому випадку необхідно дивитись чи вписана дочка у ордер на квартиру, також важливо чи прописані двоє неповнолітніх дітей. Для більш детального розгляду пропонуємо прийти до нас на консультацію з документами, а саме ордером на житло, технічним паспортом та формою 3 з ЖЄК.

Вячеслав
27.04.2016 12:19

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, як вийти з даної ситуації і чи це можливо. В 2012 році отримали службову квартиру,Отримали ордер, зареєструвалися, отримали копію розпорядження РДА про закріплення квартири де вказана загальна та житлова площа. Згодом отримали рішення РДА про виведення з розряду службових. При спробі приватизації відділ приватизації надав відповідь що квартира не є житловою згідно даних БТІ та не підлягає приватизації та що вона є підвалом. Я не розумію як вони тоді видавали всі ці розпорядження та зареєстрували сім"ю якщо вона є підвалом та що можно зробити в даній ситуації. Будинок сталінка, квартира має свій нумерацію та знаходиться в цоколі.

НАКАЗ
27.04.2016 13:26

Доброго дня Вячеслав, ознайомившись з Вашим питанням пропонуємо прийти до нас на консультацію з документами, а саме ордером на житло, технічним паспортом та відмовою з відділу приватизації для детального розгляду ситуації.

Анна
10.04.2016 14:13

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи можуть відмовити у прийнятті документів для приватизації квартири, якщо ордер виданий на людину, яка на момент подачі відповідних документів вже померла? Адже жоден член родини не скористався правом приватизаціїї.

НАКАЗ
11.04.2016 04:43

Доброго дня, Анна Ви записані в оредері як член родини? Ви прописні в даній квартирі? Відділ приватизації може вам і не відмовити, якщо будуть зібрані документи вірно. Ви можите звернутись до спеціаліста за допомогою.

Ирина
29.11.2016 08:07

Доброго дня, підкажіть, чи можна приватизувати квартиру , якщо особа на яку видано ордер померла 8 років назад? в 1996 році моєму чоловіки видали ордер (склад сімї 4 чоловіка) ми не скористались правом приватизації, він помер , згодом я вийшла заміж та змінила прізвище. звернулись в міську раду з приводу приватизації, а нас відправляють в суд мотивують це тим, що той на кого виданий ордер помер і треба визнавати в судовому порядку право власності, тому що вони не можуть видати свідоцтво на померлого.

НАКАЗ
29.11.2016 08:43

Доброго дня, Ірино. Треба уточнити хто ще був вписаний в ордер крім чоловіка і хто прописаний зараз? В данному випадку необхідно змінити договір найму на іншу особу яка є в ордері та приватизувати квартиру вже на тих осіб, які прописані у цій квартирі. Ми можемо допомогти Вам у вирішенні цього питання, для цього пропонуємо звернутись до нас на консультацію.

Мария
01.04.2016 13:04

Здравствуйте. Мы приватизируем квартиру: трое взрослых и ребенок. Так получилось, что мы зарегистрировали ребенка по месту проживанию позже, чем положено, через год после рождения. Теперь в отделе приватизации требуют, чтобы в справке жека о проживании и прописке было написано, что ребенок проживал в этом доме без прописки весь этот год, но жек это сделать не может и предлагает составить акт от соседей с подтверждением о том, что ребенок действительно проживал по адресу. Существуют ли еще какие-то способы доказать, что ребенок еще не использовал свое право на приватизацию без этого акта от соседей? Я так понимаю, что загвоздка именно в этом.

НАКАЗ
04.04.2016 04:39

Доброго дня, Марія, іншого способу немає. Так вам в жеку радять правильно, лише ваші сусіди можуть засвідчити що ваша дитина проживала цілий рік з вами по цій адресі. Таке практикується у відділі приватизації, вони себе таким чином підстраховують. Ви ідете до жеку з двома сусідами, складаєте акт про проживання без реєстрації, і на основі акту берете довідку для відділу приватизації.