Юридические услуги от компании Наказ

Юридичний блог

Поділ земельної ділянки між власниками Київ.

Об'єднання земельних ділянок.

  Термін виконання Ціна (грн.)
від 2 місяців від 5000
від 5000
замовити

Іноді виникають ситуації, коли потрібно продати тільки частину земельної ділянки або обдарувати декількох родичів рівними частинами однієї ділянки, яка вам належить.

Поділ можна провести, тільки якщо на те є технічні та правові підстави.

Тобто поділ ділянки або виділення частини може здійснити тільки власник землі, у якого є правовстановлюючий документ і свідоцтво про державну реєстрацію права власності.

Головною умовою розділу є отримання самостійних земельних ділянок з вільним до них доступом. На практиці виникає багато суперечок про встановлення нових меж. Часто буває неможливо провести поділ таким чином, щоб до всіх створених ділянок був вільний доступ або можливість підключення до комунікацій.

Всі ці умови враховуються при розробці технічної документації про землеустрій.

Потім нові ділянки проходять реєстрацію, вносяться до Державного земельного кадастру, їм присвоюються кадастрові номери. І проводиться державна реєстрація прав власності на кожну окрему ділянку.

Бувають випадки, коли власник земельної ділянки купує одну або кілька сусідніх з нею ділянок. Тоді для зручності подальшого розпорядження ними відбувається процедура об'єднання земельних ділянок в одну. Таке рішення стосовно ділянки, що перебуває в межах міста, селища чи села, приймає селищна, міська або сільська рада відповідно. Як і при поділі земельних ділянок, після об'єднання об'єкту присвоюється новий кадастровий номер, і він знову проходить державну реєстрацію прав власності.

Для проведення поділу чи об'єднання ділянки подаються такі документи:

  • нотаріально завірена заява на поділ чи об'єднання земельних ділянок від власника;    
  • копія паспорта та ідентифікаційного коду;    
  • копія свідоцтва про держреєстрацію та довідки з статистики (для юридичної особи);    
  • копія правовстановлюючого документа.  

Наша компанія надає повний спектр послуг при проведенні поділу чи об'єднання земельних ділянок, а також допоможе прискорити процес оформлення технічної документації.

Обговорення і відгуки (4)

Василь
23.01.2017 09:49

Ми купили земельну ділянку 25 сотих на двох.Вона вже мала кадастровий номер.В нас на руках договір куплі продажу.Ми два вписані в договір власники із частками пополам.Ми хочемо розділити пополам.Нам сказали що потрібно знову комусь продавати щоб була на одній людині.а потім ділити.Це якийсь абсурд. Ми ж вже раз купили

НАКАЗ
23.01.2017 10:42

Доброго дня, Василь. Ми можемо розділити Вам земельну ділянку на дві окремих з присвоєнням двох кадастрових номерів та зареєструвати право власності вже на дві окремі ділянки. Комусь продавати нічого не потрібно, все відбувається по процедурі розподілу земельної ділянки. Пропонуємо Вам записатись до нас на консультацію.

Василь
23.01.2017 09:46

Ми купили земельну ділянку 25 сотих на двох.Вона вже мала кадастровий номер.В нас на руках договір куплі продажу.Ми хочемо розділити пополам.Нам сказали що потрібно знову комусь продавати щоб була на одній людині.а потім ділити.Це якийсь абсурд. Ми ж вже раз купили

Раїса
05.04.2015 03:12

Як поділити земельну ділянку, яка знаходиться у спільній власності між двома співласниками з отриманням двох державних актів