Юридические услуги от компании Наказ

Юридичний блог

Переоформлення ліцензії

Ліцензування Київ

  Послуга Терміни Ціна (грн.)
Переоформлення; продовження терміну дії ліцензії від 6 роб. днів за домовленістю
 
замовити

Продовження ліцензії

Дозвільні документи, як правило, мають свій обмежений період дії. Тому до закінчення терміну ліцензії може знадобитися процедура її продовження. Крім того, у діяльності ліцензіата можуть відбутися певні зміни, у зв'язку із якими необхідним буде переоформлення діючої ліцензії.

Наша юридична компанія надасть вам необхідні послуги в м. Київ, що оптимізує вартість та тривалість процедури переоформлення чи продовження ліцензії.

Як переоформити ліцензію?

Переоформлення ліцензії потребує звернення до ліцензійного органу із пакетом певних документів, а отже проходження чергової бюрократичної процедури та довгого очікування в чергах. Щодо продовження дозволу, то терміни цих документів часто не настільки тривалі, а діяльність продовжувати потрібно, бажано, безперервно. В більшості випадків процес продовження ліцензії нічим не відрізняється від довготривалого і складного процесу її отримання. Тому продовження чи переоформлення тієї чи іншої ліцензії потрібно проводити професійно, якісно і, головне, швидко, так як вчасно цього не зробивши, ви позбавите себе законних підстав для ведення бізнесу. Звертайтеся до фахівців нашої компанії, які надають послуги у сфері ліцензування вже багато років і гарантують вам позитивний результат.

Порядок переоформлення ліцензії

Переоформлення ліцензії необхідно у випадках, коли відбулися зміни в наступних даних:

  • для юридичної особи - у найменуванні (якщо зміни не торкнулися організаційної форми) та місцезнаходженні;
  • для фізичної особи-підприємця - в прізвищі, імені, по батькові, місці проживання;
  • незалежно від організаційно-правової форми суб'єкта - зміни, пов'язані з веденням ліцензіатом певних видів господарської діяльності.

Порядок переоформлення ліцензії передбачає обов'язок ліцензіата протягом 10 днів, з моменту, коли настали підстави для переоформлення, подати заяву до відповідного ліцензійного органу. У свою чергу орган ліцензування робить заміну дозвільного документа протягом 3 робочих днів. Раніше видана ліцензія буде визнана недійсною і вилучена. Натомість орган ліцензування видає довідку про прийняття заяви на переоформлення ліцензії, на підставі якої суб'єкт господарювання може продовжувати свою діяльність в період проходження даної процедури.

Плата за переоформлення ліцензії встановлена законодавством у розмірі п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Існують деякі особливості при переоформленні ліцензії у зв'язку із змінами в господарській діяльності ліцензіата. Якщо мова йде про розширення бізнесу, то переоформлення відбуватиметься в тому ж порядку, що і первісна видача ліцензії. Відповідно, процедура, пакет необхідних документів, ціна - все залежить від конкретної сфери діяльності суб'єкта господарювання.

Документи для переоформлення ліцензії залежать від змін, які відбулися в діяльності ліцензіата. У кожному разі ліцензіат подає відповідну заяву, до якої додає раніше отриману ліцензію й ті оригінали документів (або їх нотаріально засвідчені копії), що підтверджують настання обставин для переоформлення ліцензії.

Звернення до фахівців нашої компанії для продовження чи переоформлення ліцензії в м. Київ забезпечить для вас:

  • повну і доступну консультацію юриста;
  • оформлення та аналіз необхідних документів за мінімальної вашої участі;
  • представництво ваших інтересів у всіх органах і установах;
  • успішне отримання дозвільної документації.

ЗАКОНОДАВСТВО:

  1. ЗУ "Про ліцензування видів господарської діяльності" від 02.03.2015 № 222-VIII;

Обговорення і відгуки (10)

Оля
14.05.2018 11:13

Доброго дня! Підприємство змінило юридичну адресу, які потрібно подавати документи до органу ліцензування? Заява довільної форми чи затверджена?

Наказ (Nakaz)
15.05.2018 16:34

Доброго дня. При зміні юридичної адреси необхідно подати у строк, встановлений ліцензійними умовами (залежить від ліцензії), але не пізніше ніж один місяць з дня настання таких змін до органу ліцензування заяву в довільній формі про переоформлення ліцензії. Разом із заявою надається також ліцензія, що підлягає переоформленню, та нотаріально завірена виписка, що підтверджує зазначені зміни. Строк дії переоформленої ліцензії не може перевищувати строку дії, зазначеного в ліцензії, що переоформлюється. Не переоформлена в строк ліцензія є недійсною. Переоформлення ліцензії є безоплатним.

Жан
02.04.2015 11:16

Доброго дня! У випадку переоформлення ліцензії який буде строк дії нового документу?Дякую за відповідь!

Анна Дубина
05.10.2015 10:01

Жан, доброго дня! Згідно нового ЗУ “Про ліцензування видів господарсьої діяльності” всі ліцензії бестрокові, однак, існують винятки, наприклад, ліцензія на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, видається на 1 рік.
З повагою, ЮО “Наказ”

Александр
02.04.2015 11:16

Добрий день! Скільки коштує переоформити ліцензію на будівництво? Дякую за відповідь!

Анна Дубина
05.10.2015 09:54

Доброго дня, Олександр! З цінами на наші послуги ви можете ознайомитися на сторінці вище, написати або ж подзвонити нашим спеціалістам. Вся інформація про те, як з нами зв’язатися, є в розділі “Контакти”.
З повагою, ЮО “Наказ”

Андрій
02.04.2015 05:04

Добрий день! Маємо ліцензію на здійснення будівельних робіт. Плануємо розширити перелік виконуваних робіт. Необхідно переоформити ліцензію чи отримувати нову?

Анна Дубина
05.10.2015 09:55

Андрій, доброго дня! Для розширення своєї діяльності не потрібно переоформлювати ліцензію. Вам треба подати заяву про розширення провадження діяльності, якою ви займаєтесь, до органу ліцензування, а також документи, що зазначені в ліцензійних умовах.
Дякуємо за питання. З повагою, ЮО “Наказ”