Юридические услуги от компании Наказ

Юридичний блог

Ліцензія на наркотики, прекурсори та психотропні речовини

Отримання ліцензії на прекурсори Київ

Ліцензування обігу наркотиків, прекурсорів та психотропних речовин

Для здійснення господарської діяльності, що стосується обігу наркотичних, психотропних речовин, а також прекурсорів, враховуючи всім відому їх небезпеку для суспільства, обов'язково необхідно отримати відповідний дозвіл.

Якщо вам потрібна ліцензія на наркотики та інші вищевказані речовини, наша юридична компанія надасть усі необхідні послуги для успішного проведення процедури оформлення дозвільної документації в м. Київ.

Як отримати ліцензію на прекурсори?

Перед тим як отримати ліцензію на прекурсори, варто задуматись, наскільки професійно та швидко ви можете виконати цю роботу.

Отримання ліцензії на обіг наркотиків, психотропних речовин, їх прекурсорів передбачає відповідність суб'єкта господарювання організаційним, кваліфікаційним, технологічним та іншим вимогам, а також передбачає збір досить об'ємного пакета документів і попереднє отримання маси довідок від державних органів. Спеціалісти нашої компанії, які багато років надають послуги у сфері ліцензування, впораються із завданням оперативно та надійно.

Ліцензія на наркотичні засоби

Наркотики, психотропні речовини і прекурсори, залежно від рівня їх небезпеки, доцільності використання та необхідних засобів контролю за їх обігом, підлягають внесенню у визначений список таблиці Переліку цих речовин, затвердженого КМУ.

Суб'єктам господарювання потрібна ліцензія на наркотичні засоби, внесені до Списку № 1 Таблиць 2 і 3 Переліку. Дозвіл оформлюється на один або декілька видів діяльності, що стосуються обігу речовин, передбачених у Переліку, а саме:

 • культивування рослин;
 • розробка, виробництво, виготовлення;
 • зберігання;
 • перевезення;
 • покупка, реалізація;
 • імпорт, експорт, транзит через територію України;
 • використання, утилізація.

Документи, які необхідно надати до органу ліцензування:

 • заяву;
 • копію свідоцтва про державну реєстрацію або довідки з ЄДРПОУ;
 • для фізичних осіб-підприємців - копію ліцензії на медичну або ветеринарну практику;
 • відомості про відповідність ліцензійним умовам матеріально-технічної, нормативної бази, освіти та кваліфікації персоналу;
 • свідоцтво (інший документ) про придатність керівника суб'єкта господарювання до роботи, що стосується обігу наркотиків, психотропних речовин, прекурсорів;
 • для співробітників, що одержують доступ до речовин - медичні довідки про відсутність ознак зловживання алкоголем, наркотиками, психотропними речовинами, про відсутність обмежень для ліцензійної діяльності, а також довідки МВС про відсутність певних обмежень (судимості);
 • для виробництва (виготовлення) речовин - технічний, технологічний регламент цих процесів;
 • дозвіл МВС на здійснення діяльності у конкретному приміщенні;
 • для культивування рослин - документи на використання земельної ділянки (право власності, оренда), а в деяких випадках також договір про надання охоронних послуг (охорона посівів, місць зберігання).

Ліцензія на прекурсори та психотропні речовини

Суб'єктам господарювання потрібна ліцензія на оборот прекурсорів, передбачених у таблиці 4 Переліку. Ліцензія на прекурсори, психотропні речовини, наркотики видається Державною службою України з контролю над наркотиками. Термін дії дозволу - 5 років.

Вартість адміністративної послуги з оформлення дозволу становить одну мінімальну заробітну плату. Звернення до фахівців нашої компанії забезпечить для вас:

 • всебічну підтримку і повну консультацію юриста;
 • представництво ваших інтересів у державних установах м. Києва;
 • отримання необхідних дозволів, допусків і довідок за мінімальної вашої участі (пожежна інспекція, СЕС, МВС);
 • аналіз пакету документів;
 • кваліфіковане оформлення супутніх угод (в т.ч. договорів на охорону складів або посівів);
 • впевненість в отриманні позитивного результату в найкоротші терміни.

ЗАКОНОДАВСТВО:

 1. ЗУ "Про ліцензування видів господарської діяльності" від 02.03.2015 № 222-VIII;
 2. ЗУ "Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори" від 15.02.1995 № 60/95-ВР;

Обговорення і відгуки (10)

Великая Наталья
11.04.2017 07:01

для получения нашей центральной городской больницей вышеуказанной лицензии, необходимо нашим медработникам, которые имеют доступ к наркотическим веществам, получить сертификат нарколога, который работает в нашей больнице и входит с состав нашего штатного расписания. Эта услуга проходит по отделению платных услуг нашей же больницы. Вопрос такой: можно ли для своих работников оформить сертификаты бесплатно, не за счет нашей больницы. Не обвинят ли нашего главного врача в коррупции за выдачу нашим сотрудникам бесплатных сертификатов, или же все-таки прийдется оплатить эту услугу на специальный счет нашей же больницы? Спасибо.

Інна
01.07.2016 05:20

Скажите, нужно отправить уведомление о том, что сменился адрес. Кто сейчас выдает лицензии на работу с наркотиками?Державна служба з контролю за наркотиками или комитет з контролю за наркотиками или держ.служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками?Куда писать лист?

Сизова Валерия Павло
26.02.2016 10:14

Вы ничего не пишите про экологию. Самое сложное получить от них разрешение. Мы лаборатория. Лицензия заканчивается в августе 2016 года. Получили разрешение "по умолчанию" по охране труда. Помагаете ли Вы получить разрешение в экологии?

Татьяна
16.10.2015 07:20

Добрый день. Я работаю в гос.больнице и нам выдали в этом месяце лицензию на наркотики, которая не ламинированная, на обычном белом листе А4 без слово ЛІЦЕНЗІЯ, без серии и номера. Обычный белый лист бумаги, с напечатанным чёрным шрифтом и мокрой печатью. Фирма говорит, что это с сентября 2015 года выдают такие лицензии и они действительны. Подскажите так ли это?