Юридические услуги от компании Наказ

Юридичний блог

Незалежна експертна оцінка нерухомості (майна) Київ

Експертна оцінка при продажу квартири

  Найменування Строки Ціна (грн.)
Житлова нерухомість
Квартира до 100 кв.м. 2-3 р.д. 590
Будинок до 100 кв.м. 2-3 р.д. 620
Оцінка домоволодінь та земельної ділянка 2-3 р.д. 760
Нежитлова нерухомість
Гараж 2-3 р.д. 590
Паркомісце 2-3 р.д. 590
Нежитлове приміщення 2-3 р.д. від 590
 
заказать

Консультації та послуги з оцінки нерухомості на території міста Києва та області для фізичних осіб та юридичних осіб. Визначення ринкової вартості об'єкта нерухомості є однією з найбільш потрібних видів оцінки відносно різних об'єктів нерухомості, вона включає в себе визначення вартості права власності або інших прав, наприклад, права оренди, права користування та інше.

Експертна оцінка нерухомості проводиться для цілей:

 • угоди купівлі-продажу;
 • приватизації (викуп державної частки);
 • здачі в оренду;
 • внеску в статутний капітал створюваного підприємства;
 • при отриманні кредиту (застава, іпотека);
 • виділення частки власників (учасників);
 • страхування;
 • банкрутства;
 • реструктуризації або ліквідації підприємства;
 • визначення збитку і величини страхового відшкодування;
 • оформлення спадщини;

Великий досвід наших фахівців з оцінки нерухомого майна дозволяє врахувати всі Ваші побажання і надати Вам оперативну кваліфіковану юридичну і правову допомогу при вирішенні даного питання за доступними цінами.

Ми цінуємо Ваш час! Що знадобиться від Вас:

 • 1) передоплата 50% (при укладенні договору)
 • 2) надання мінімально необхідного пакету документів
 • 3) нотаріальна довіреність на представлення Ваших інтересів у відповідних органах

Експертна оцінка нерухомого майна запроваджена для досягнення двох основних цілей. По-перше, щоб продавець або покупець були захищені від штучного заниження чи збільшення вартості майна. По-друге, для цілей оподаткування, оскільки від вартості майна держава отримує свій відсоток у вигляді податків. Підписання договору купівлі-продажу, дарування, або навіть прийняття спадщини супроводжується сплатою податку.

Експертна оцінка нерухомості передбачає цілий комплекс дій, до уваги беруться різні показники, на основі яких робиться грошова оцінка вартості майна - враховуються місце розташування об’єкта, його стан, наближеність комунікацій, та ряд інших параметрів. Але не дивлячись на такий обсяг інформації, наші фахівці надають готовий високоякісний висновок в максимально стислі терміни.

Обговорення і відгуки (10)

Ярослав
13.03.2019 10:54

Доброго дня. Цікавить оцінка цегляного гаража у м .Київі. пр вул. коноплянська 9а.

Лідія
27.06.2017 15:45

Доброго дня! Маю продати будинок (68.3кв.м) з земельною ділянкою 0.39га в Чернігівській обл. Козелецького району.Чи можливо зробити грошову оцінку будинку за документами та фото нерухомості без виїзду на об*єкт? Скільки коштуватиме і в який термін? Дякую.

НАКАЗ
29.06.2017 07:24

Доброго дня, Лідія. Експертна оцінка проводиться шляхом аналізу правовстановлюючих документів на майно, через фонд держмайна. Оцінка земельної ділянки коштує 600 грн, будинку 500 грн, термін виконання 5 робочих днів. Знаходимось і працюємо ми у місті Києві.

Ирина
17.07.2015 13:55

и еще, какие документы нужны для того чтобы получить экспертную оценку?

Ирина
17.07.2015 13:54

Я хочу купить квартиру и я хотела спросить можно ли мне самой сделать експертную оценку, или же это должны делать люди которые мне ее продают? Заказать и т. д.?

Тетяна
01.10.2015 11:35

Доброго дня Ірина нажаль ви самостійно зробити експерту оцінку не можите, оскільки експертну оцінку виконує кваліфікаційна особа, яка зареєстрована в реєстрі Фонду державного майна України. документи які необхідні, щоб ми провели оцінку: паспортні дані, ІПН, документи на нерухоме майно, тех. паспорт на нерухоме майно. Ми можемо вам допомогти оформити експертну оцінку.

Ніна
06.03.2014 20:35

Доброго дня! Скажіть будь ласка скільки коштує експертна оцінка дачної ділянки в м. Луцьку, і які терміни? Які компанії на сьогоднішній день можуть здійснювати цю експертну оцінку?Дякую

Тетяна
07.03.2014 06:55

Доброго дня, Ніна, ми можемо вам допомогти виготовити звіт про експертну оцінку земельної ділянки. Наша компанія займається виготовлення експертних оцінок по всій території України. Термін виконання до 14 робочих днів. Вартість експертної оцінки від 1200 грн. Організації, які займаються виготовленння експертних оцінок, перелік яких визначено Фондом державного майна України. З Повагою, Тетяна

Саша
29.12.2015 11:37

Доброго дня! Підкажіть чи є державні структури в м Києві, які проводять експерту оцінку житла? Маю невеличку кімнату в комуналці, на 16/100 - права власності у повнолітнього сина, у мене лише 8/100, чи може син займатись підготовкою всіх документів необхідних для продажу, кімнату набули 12 років тому при обміні житлової площі? Які витрати несе покупець, а які продавець, хто оплачує послуги посередника ?... Дякую!...

НАКАЗ
29.12.2015 12:34

Доброго дня, Олександр, державних структур як проводять незалежну експерту оцінку нажаль немає. По затратах ви все можиите уточнити у нотаріуса. Податок який прийдеться вам заплатитти при угоді складає 8,5 % від вартості майна. Ваш син може зайнятись зібрання всього пакету документів для угоди.