Юридические услуги от компании Наказ

Юридичний блог

Антиколектор Київ

Професійний захист від колекторів

Спеціально для вас ми розробили три варіанти співпраці. Залежно від ваших побажань і наявності вільного часу, виберіть зручний для вас пакет.

 • судовий збір оплачується окремо (залежить від суми позову й характеру позовних вимог)
 • доручення оплачується окремо

Економічна ситуація, що склалася в нашій країні за останні роки, призводить до того, що все більше людей, які мають фінансові зобов'язання перед банками, стають їхніми мимовільними заручниками. Ще більш неприємно, якщо претензії по боргам починають пред'являти колекторські служби. Позичальник або поручитель за договором, що потрапив у поле зору колекторів, піддається серйозному психологічному тиску з боку співробітників колекторської організації. На жаль, подібному тиску піддаються також родичі, роботодавці і навіть діти позичальника.

Серед методів тиску на боржників, які застосовують ці напівлегальні організації, найчастіше зустрічаються:

 • нескінченні телефонні дзвінки, незалежно від часу доби;
 • погрози як у письмовому, так і усному вигляді;
 • підроблені судові рішення;
 • розміщення фотографій та особистих даних боржника на під'їздах та інших місцях і багато іншого.

Не витримуючи психологічного тиску, люди, що потрапили під приціл цих служб, починають задавати собі питання: як захиститися від колекторів, до кого звертатися за допомогою, і якою мірою законні дії таких організацій. До того ж захист від колекторських агентств найчастіше потрібний не тільки самому боржникові, але й його родичам, друзям і навіть колегам з роботи, чиї телефони якимсь чином змогли потрапити в колекторську базу.

Якщо ви потрапили в таку ситуацію і вам потрібен професійний антиколектор, юристи об'єднання «Наказ» допоможуть подолати тиск структур подібного роду. Не затягуйте зі зверненням в антиколекторське агентство, коли стаєте жертвами таких, дуже часто антилюдських дій вимагачів. У практиці наших юристів бували випадки, коли психологічний тиск, якому піддавались боржники викликав у людей навіть думки про самогубство.

Наш антиколектор у м. Київ досконально вивчить умови вашого кредитного договору, оперативно й професійно роз'яснить вам, чи правомірні вимоги, висунуті як банком, так і колекторами, розпише порядок дій, які необхідно почати проти структур подібного роду, представить вас у судових інстанціях і проведе комплексний захист інтересів клієнта.

Діяльність колекторських організацій в Україні набирає все більших обертів, а їхні методи стають все більш наполегливими. Правовою основою для діяльності колекторів є договори доручення (ст. 1000 ЦКУ), переуступки боргу (ст. 512 ЦКУ), або факторингу (ст. 1077 ЦКУ). Даними положеннями активно користуються банки й інші кредитори, передаючи свої майнові права по договорам так званим колекторським організаціям. При цьому повністю відсутня законодавча база, що регулює діяльність структур подібного роду. Відповідно до законів України займатися стягненням боргів має право винятково Державна виконавча служба, на підставі рішення суду, що набрала чинності.

Колектори найчастіше діють дуже наполегливо, і стримати їхній запал може тільки кваліфікована відповідь, яка дотримується строгими рамками правового поля. Більшість колекторських організацій порушують законодавчі норми, саме тому в спілкуванні з ними позичальник повинен проявити свою юридичну підкованість та впевненість.

Але позичальники розуміють, що їм необхідний юрист по кредитам і грамотний антиколектор лише тоді, коли справа вже дійшла до суду. Насправді звертатися до професіоналів і отримати допомогу від натиску колекторів необхідно набагато раніше, ще коли колектори тільки почали наносити свої візити або наполегливо дзвонити.

Ризики, які ви несете, коли ведете переговори з колекторами без належної правової консультації

 1. Дійсно, заміна кредитора допускається, але існують ситуації, у яких ця процедура виключена (заборона заміни кредитора передбачена договором, зобов'язання стосується відшкодування збитку заподіяного каліцтвом та ушкодженням здоров'я).
 2. Заміна кредитора повинна здійснюватися відповідно до певної процедури, при недотриманні якої, колекторська організація не здобуває права вимоги за договором, а боржник відповідно зобов'язаний виконувати свої обов’язки перед початковим кредитором. Це означає, що якщо вам не надані докази переуступки боргу, то в жодному разі не можна виплачувати борг колекторам. Якщо ж ви, керуючись страхом і не звернувшись за допомогою до юриста-антиколектора, будете виконувати зобов'язання перед колектором, а надалі виявиться, що насправді переуступки боргу не було, ви як і раніше будете зобов'язані виконати свої обов’язки перед банком, який заявить, що ні про якого колектора не знає, борг не передавав, сторонами в договорі є банк і ви, а виходить, платити необхідно банку. Тому будьте уважні, дзвінки й листи не є достовірними доказами, всі дії колекторів, банку й ваші повинні бути підтверджені документально.
 3. Обсяг прав кредитора за договором, після переуступки боргу, не міняється. Колектори можуть самовільно змінити умови договору й стягнути з вас суми, які ви платити зовсім не зобов'язані.
 4. Передача ваших персональних даних повинна відбуватися відповідно до законодавства. Якщо ви не зможете захистити свої права на конфіденційність персональної інформації, колектори будуть використовувати всі можливі кошти для тиску на вас, включаючи погрози вашим родичам, сусідам, звернення до роботодавців і так далі.

Захист позичальника від колекторів - покрокова інструкція

Якщо вам погрожують колектори, що робити в першу чергу? Антиколектори нашого юридичного об'єднання радять вам в обов'язковому порядку дотримуватись таких порад:

1. Зберігайте спокій, не панікуйте. Фіксуйте всі дані про колекторську організацію і співробітників, які до вас звернулися (ПІП, посада, найменування організації, фактична і юридична адреса). Колектори в основному використовують психологічний тиск, тому важливо з найпершої розмови задати потрібний тон, дати зрозуміти колекторам, що ви юридично підковані, знаєте свої права і в змозі здійснити їхній захист. Не реагуйте на погрози, що звучать, стежте за мовою й не допускайте емоційних зривів. Піддавшись збудженню, ви будете не в змозі належним чином контролювати своє поводження й зможете мимоволі надати співробітникам колекторських фірм інформацію, що допоможе їм надалі чинити на вас психологічний тиск.

2. Вимагайте документальне підтвердження повноважень колекторів. Це може бути договір доручення, переуступки боргу або факторингу.

Договір про переуступку боргу повинен бути оформлений у тій же формі, що й договір про початкове зобов'язання. Згода боржника для заміни кредитора не потрібна, але письмове повідомлення боржнику про цю процедуру, а також надання йому необхідних доказів, обов'язкове.

3. Якщо колектори не дають вам належним чином оформлені документи, які підтверджують їхні повноваження, ви вправі припинити будь-яке спілкування з ними. У цьому випадку рекомендуємо направити на адресу колекторської організації коштовним листом з повідомленням про вручення письмову вимогу про надання документів, що підтвердять повноваження.

Слід зазначити, що навіть якщо колектори не представили всі необхідні документи, боржник все одно зобов'язаний виконувати обов’язки, але лише перед своїм початковим кредитором, а не перед колекторами.

4. Після того, як ви впевнилися в тому, що колектори діють правомірно, звірте розмір заборгованості. Найчастіше колектори прагнуть збільшити цю суму, тому, при виникненні будь-яких сумнівів, вимагайте надати вам розрахунок заборгованості в письмовій формі.

5. Методи, які використовують колектори, найчастіше виходять далеко за рамки правового поля. Якщо на вас здійснюється психологічний тиск із різного роду погрозами, вторгнення у вашу приватну власність, звертайтеся із заявою до поліції. Приклад заяви.

6. Дані про фінансово-економічний стан боржника є банківською таємницею. Ст. 62 ЗУ “Про банки та банківську діяльність” передбачено перелік підстав для розкриття банківської таємниці. Однією із підстав є письмовий запит (дозвіл) власника інформації. Відповідно, для залучення колекторської організації банк повинен був отримати від вас зазначений запит (дозвіл). В іншому випадку ви маєте право звернутися із заявою в НБУ про вжиття мір впливу на банк. Приклад заяви..

7. Відомі також випадки, коли саме боргове зобов'язання було сфабриковано. В даному випадку необхідно в судовому порядку оскаржувати справжність підписів і доводити порушення.

Так чи інакше, спілкування з колекторами від самого початку необхідно перевести в правове поле і здійснювати всі дії в письмовій та кваліфіковано обґрунтованій формі. Захист від колекторів, наданий адвокатами фірми «Наказ», допоможе вам впоратися з непростою ситуацією й швидше вирішити її у правовому полі. Дії колекторів можуть виходити далеко за рамки дозволеного й зіпсувати чимало нервів вам і ваш близьким, тому необхідно відразу ж звертатися за кваліфікованою допомогою юриста і не чекати судового розгляду, у ході якого без правового захисту адвоката вам все одно не обійтися.

Як правило, єдиним місцем, що дозволяє вести діалог з подібними компаніями, є суд. Професійний антиколектор допоможе вам у непростій ситуації, коли крім основної суми боргу, на клієнта накладаються колосальні штрафні санкції, що часто в кілька разів перевищують загальну заборгованість. Цивільний кодекс дає підстави на значне зменшення таких сум при наявності вагомих причин. Юридично грамотно складені нашими фахівцями документи дозволять добитися необхідного рішення суду, зменшити суму боргу, яку вимагають від клієнта, а виходить, зберегти його гроші.

Антиколекторські послуги від ЮО «Наказ»

 • Комплексний юридичний аналіз договору (застави, іпотеки, кредитного, поруки).
 • Аналіз правомірності вимог колекторської компанії.
 • Супровід переговорів із кредитором, банком, колекторською компанією.
 • Захист прав позичальника чи поручителя перед колекторами або в суді.
 • Захист від неправомірного стягнення майна.
 • Зниження сум штрафних санкцій за договором: штрафу, пені, неустойки, процентної ставки.
 • Апеляційне й касаційне оскарження судових позовів до позичальника, поручителя.
 • Оскарження договору й визнання його, або окремих його умов, недійсними.
 • Супровід процедури виконавчого провадження: переговори з державним виконавцем, оскарження його незаконних дій.

Обговорення і відгуки (22)

Віктор
07.02.2019 16:30

Прийшов лист про борг. Сплатити до 12.02.2019. договір факторингу непрочитаеш,печаток нема. Розписалися самі. Що робити.

Лариса
26.01.2019 00:13

Тов"доверие и гарантия".Брали наличку-1000гр. На месяц-выплатили 28.08.2018.звонят.что не было оплаты.выслала фото чека на vaber.говорят.что не было оплаты.Угрожают.sms-ки присылают.выплатите долг.на 31.12.2018-2899.00гр. должны.прислали письмо по месту прописки:ни улицы.дома.только а/ящик...в Киеве и номер городской.vaber-номер моб.дали...Конечно сгоряча наговорила много чего.кредит брала дочь.а я мать.звонят мне.а я инвалид 3 группы-нервы на пределе...Мне хотелось бы знать сколько будет стоить Ваша помощь?Наверное не смогу я вам заплатить за Вашу помощь!Заранее Спасибо!

Татьяна
22.01.2019 10:06

Як з вами зв'язатися

Наказ (Nakaz)
25.01.2019 15:27

На сайте есть все наши контакты (044) 360 16 48, (063) 235 08 72, office@nakaz.com.ua

Леонід
20.12.2018 19:50

Вартість послуг. Дякую.

Леонід
20.12.2018 19:49

Вартість послуг.дякую.

Андрій
18.12.2018 10:41

Як мині буди вмене около 7-8 займів неоплачиних що робити

Наталя
10.11.2018 12:59

Я маю мікро займи.і немала грошей погасити,а зараз там такі великі суми що я невзмозі їх погасити.Підкажіть куди я можу звернутись і що мені робити?

Марина
08.11.2018 13:56

Вимагають кошти але не надають ніякой інформаціі по кредиту

Вика
13.09.2018 10:16

Підкажіть погрожують і мені і дитині

Вика
13.09.2018 10:16

Підкажіть погрожують і мені і дитині

Вика
13.09.2018 10:10

Добрий день мені погрожують колектори що мені робити

Светлана
06.09.2018 09:54

Доброго дня я брала мікрозайм але не змогла вчасно його повернути, борг з кожним днем стає більшим і я не можу його сплачувати, мені й моім близьким погрожують, розміщують фоє фото і під ним непристойеі написи.. Будь-ласка допоможіть. Що робити і куди звертатись?

Наталя
10.11.2018 13:01

Ви щось вирішили,юо в мене така ж ситуація?

Попенко Дмитрий Олегович
04.06.2018 19:29

Я брал кредит в нескольких МФО Мне и моим родственникам угражают колектори,но ти не хочу платить ,только через суд ,подкажите чем ви можете помочь?

Раиса
04.05.2018 17:17

Проблема в сына с микрокредитными фирмами. Уже выплатили более300000 и конца не видно. Годовые проценты более 900% и страшные штрафные санкции. Колектора и представители фирм переключились на меня и требуют что бы я платила. При этом угрожают жизни. Что делать не знаю и как защитится тоже. Например вот такое и смс и устно приходит целыми сутками: Жди гостей,уебище: Заказивай себе место на кладбище;Вы подозреваетесь в соучастии по делу Холоденко Олександр Васильович (ч. 1 ст. 190 УК). Во избежание передачи дела в МВД срочно свяжитесь по тел.: (044) 360-87-08. ПОМОГИТЕ! Пожалуйста.

Наказ (Nakaz)
25.05.2018 15:54

Добрый день! Для изучения возможных вариантов решения проблемы с самим договором, нужно много времени и анализа законодательства. То что касается незаконных методов работы коллекторских фирм, тут советуем обращаться в суд и обязательно в правоохранительные органы, ссылаясь на ст. 355 ККУ - принуждение к выполнению гражданско- правовых обязательств и ст. 129 ККУ - угроза убийства. Обращайтесь к нам в режиме консультации, будем рады помочь Вам.

Олена
12.02.2018 19:22

Доброго дня!В мене проблеми з мікрофінансовими організаціями.Почали погрожувати.Як бути?

Анастасия
11.11.2017 11:54

У меня образовалось много микрозаймов, цепочка виплатить предидущий 20мфо вот собираюсь здохнуть,незнаю что делать зарплати нехватить даже на одно погашения

Юлія
13.10.2016 08:39

Добрий день. В мене така ситуація: в 2007 році брався кредит для купівлі комп'ютера у Кредитної спілки. Кредит було погашено в термін та в повному обсязі. Нещодавно почалися дзвінки від колекторів, що нібито кредит не закрито і я маю погасити борг разом з %% та штрафами в сумі приблизно 200 тис.грн. Звісно, що в мене вже не лишилося квитанцій, бо термін не малий пройшов. Перед цим кредитом брався ще один (який теж було погашено), і при його закритті також ніхто не давав ніяки довідок про закриття, а на Договору від руки писалося "Договір Закрито". Ось так. Проконсультуйте, будь-ласка. Дякую.

Наказ
30.11.2016 16:30

Добрий день. Вам необхідно в письмовій формі звернутися до даної колекторської компанії з проханням надати копію всіх документів стосовно Вашого боргу. А вже коли у Вас будуть всі документи, Ви можете прийти до нас на повну консультацію для подальшого вирішення питань. Крім того, ми можемо підготувати відповідь до колекторів і вимагати від них надання документально підтверджених підстав їхніх звернень до Вас.