Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Арсеній Салалайко
Арсеній Салалайко (063) 440 39 03 Зворотній дзвінок

Адвокат по цивільним справам Київ

Консультація й допомога юриста по цивільним справам

Спеціально для вас ми розробили три варіанти співпраці. Залежно від ваших побажань і наявності вільного часу, виберіть зручний для вас пакет.

Бюджет
(позов, засідання)
3 950 грн
Стандарт
(інстанція)
9 950 грн
Преміум
(рішення)
28 000 грн
первинна консультація
первинне вивчення документів
консультація
1
3
судова стратегія
написання позову, відзиву
подання позову, відзиву
судовий збір - розрахунок
судовий збір - оплата
моніторинг справи у суді
процесуальний документ
1
5
судове засідання
1
3
адвокатський запит
додаткова позовна вимога
5
зміна позовних вимог
зустрічний позов
отримання рішення суду
нотаріальна довіреність
договір з адвокатом
доставка
2
подача документів наручно
медіація на переговорах
ознайомлення з матеріалами справи в суді
3
збір додаткових доказів
3
підготовка свідка до засідання
3
пошут нестандартних рішень
нетиповий процесуальний документ
апеляція включено до пакету
гарантія результату *

Замовити

Замовити

Замовити

 • додатково оплачується - судовий збір (залежить від суми позову і характеру позовних вимог),
 • додатково оплачується - досудове врегулювання спору або збір доказів, метою якого є вирішення спору без суду, або забезпечення необхідними для суду доказами,
 • додатково оплачується - після судове виконавче провадження, метою якого є реальне виконання судового рішення,
 • додатково оплачується - термінова підготовка документів (протягом робочої доби) за подвійним тарифом,
 • довіреність необхідна для того, щоб наш юрист міг самостійно подавати документи до суду і представляти інтереси клієнта на засіданнях. Оформити довіреність клієнт може у будь-якого нотаріуса за наданим прикладом,
 • гарантія результату (тільки для пакету «преміум») - 50% вартості оплачується до початку робіт, інші 50% вартості - після позитивного рішення суду за основним позовною вимогою,
 • дуже важливо розуміти, що якщо щось не включено в пакет, швидше за все це доведеться або замовити додатково або зробити самостійно, якщо у вас є така можливість,
 • більш детально зі змістом послуг в пакетах та їх вартості можна ознайомитися в прайс-листі.
Як ми працюємо
Консультація
Вибір пакета
Оплата
Підготовка
Обслуговування
Інформування

Цивільні справи містять у собі величезний перелік майнових і немайнових правовідносин юридично рівних учасників. Будь-який громадянин, організація, а також суб'єкти публічного права, щодня вступають у цивільні правовідносини. Відповідно, порушення, невизнання або заперечування прав та інтересів у рамках цивільного процесу – одна з найбільш частих проблем у щоденному житті кожного, для рішення якої необхідний юрист по цивільним справам.

Суперечки, які регулює цивільне право, і послуги, що надасть адвокат по цивільним справам у Києві з ЮО «Наказ»:

 • Майнові суперечки - визнання або заперечування права власності, узаконювання самочинних будівель, розподіл спільного майна.
 • Договірні відносини - комплексний супровід складання, внесення змін і розірвання всіх видів договорів (купівля-продаж, оренда, застава (іпотека), дарування, страхування і т. д.), стягнення заборгованості по договорам і розпискам, заперечування договорів або окремих їхніх положень.
 • Житлові питання - вселення, виселення, розділ житла, виділення частини в праві власності, визначення порядку розпорядження спільним житлом.
 • Спадкові суперечки - складання й заперечування спадкоємного договору, заповіту, консультація про порядок вступу у спадщину, права і послідовності спадкоємців, представлення інтересів на всіх етапах спадкування.
 • Сімейні спори - складання шлюбного договору, встановлення режиму окремого проживання, розірвання шлюбу, стягнення аліментів, встановлення батьківства, позбавлення батьківських прав, оформлення дозволу на виїзд дитини.
 • Завдання збитків - відшкодування прямих матеріальних, а також моральних збитків, представництво у справах по ДТП.
 • Захист прав споживачів - представництво споживачів у всіх інстанціях, відновлення порушених прав, стягнення збитків.
 • Трудові відносини - відновлення на роботі, стягнення заробітної плати й інших належних сум, оскарження застосування мір дисциплінарної відповідальності, захист від порушень трудового законодавства.
 • Інтелектуальна власність - реєстрація ТМ, захист авторського права, складання ліцензійних угод.

Послуги адвоката по цивільним справам від ЮК «Наказ»

У зв’язку з великим обсягом правовідносин, що виникають у цивільному праві, неможливо передбачити всі можливі послуги адвоката по цивільним справам. Тому, якщо вам необхідний цивільний адвокат у м. Київ (дистанційне представництво також можливо й в інших містах України), але ви не знайшли тут своєї проблеми, звертайтеся до наших фахівців, і ми знайдемо вихід з ситуації, що у вас склалася.

Три причини, чому допомога юриста так потрібна на всіх етапах врегулювання суперечок:

 1. Суперечка по цивільним питанням може виникнути в будь-якої людини, оскільки із цим видом правовідносин ми так чи інакше стикаємося щодня. Але, коли все-таки суперечка виникає, ви оцінюєте ситуацію з погляду моралі, емоцій, справедливості. Ваша думка, у цьому випадку, може не збігатися з думкою законодавця. Цивільний юрист оцінить реальні перспективи й можливий результат справи. Тільки тоді ви зможете прийняти правильне рішення про подальші свої дії, щоб не погіршити ситуацію.
 2. З огляду на великий обсяг можливих цивільних справ, ви повинні розуміти, що не існує єдиного консолідованого акту, який би регулював вашу ситуацію. Вам доведеться ознайомитися із сотнями сторінок законодавчих актів, щоб скласти невелику заяву в банк, обсягом усього до 3-х сторінок. Адвокат у цивільному процесі зможе оперувати максимально можливою теоретичною базою для захисту ваших інтересів.
 3. Навіть якщо вам вдасться домогтися відшкодування матеріального збитку, з огляду на тимчасові й моральні (а іноді й матеріальні) витрати на різні розгляди, моральна компенсація була б дуже доречною. Але в Україні даний вид відшкодування не настільки розповсюджений, як за кордоном. Чітких вказівок, як обґрунтувати й довести необхідність відшкодування морального збитку, не існує. Тому зробити це часто дуже складно. Адвокати по цивільним справам володіють реальним практичним досвідом, що дозволить їм підвищити ваші шанси до максимуму.
arseniysalalayko
Арсеній Салалайко
Директор
Надсилайте або телефонуйте
(044) 360 16 48
БЕЗКОШТОВНА
перша консультація

Ви отримаєте безкоштовну консультацію з таких питань:

 • перевірка документів
 • визначення строків
 • оцінка шансів

Залиште заявку зараз, не зволікайте!

Обговорення і відгуки (0)