Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Арсеній Салалайко
Арсеній Салалайко (063) 440 39 03 Зворотній дзвінок

Адвокат по стягненню боргів Київ

Юрист по стягненню заборгованості

Спеціально для вас ми розробили три варіанти співпраці. Залежно від ваших побажань і наявності вільного часу, виберіть зручний для вас пакет.

Бюджет
(позов, засідання)
3 950 грн
Стандарт
(інстанція)
9 950 грн
Преміум
(рішення)
28 000 грн
первинна консультація
первинне вивчення документів
консультація
1
3
судова стратегія
написання позову, відзиву
подання позову, відзиву
судовий збір - розрахунок
судовий збір - оплата
моніторинг справи у суді
процесуальний документ
1
5
судове засідання
1
3
адвокатський запит
додаткова позовна вимога
5
зміна позовних вимог
зустрічний позов
отримання рішення суду
нотаріальна довіреність
договір з адвокатом
доставка
2
подача документів наручно
медіація на переговорах
ознайомлення з матеріалами справи в суді
3
збір додаткових доказів
3
підготовка свідка до засідання
3
пошут нестандартних рішень
нетиповий процесуальний документ
апеляція включено до пакету
гарантія результату *

Замовити

Замовити

Замовити

 • додатково оплачується - судовий збір (залежить від суми позову і характеру позовних вимог),
 • додатково оплачується - досудове врегулювання спору або збір доказів, метою якого є вирішення спору без суду, або забезпечення необхідними для суду доказами,
 • додатково оплачується - після судове виконавче провадження, метою якого є реальне виконання судового рішення,
 • додатково оплачується - термінова підготовка документів (протягом робочої доби) за подвійним тарифом,
 • довіреність необхідна для того, щоб наш юрист міг самостійно подавати документи до суду і представляти інтереси клієнта на засіданнях. Оформити довіреність клієнт може у будь-якого нотаріуса за наданим прикладом,
 • гарантія результату (тільки для пакету «преміум») - 50% вартості оплачується до початку робіт, інші 50% вартості - після позитивного рішення суду за основним позовною вимогою,
 • дуже важливо розуміти, що якщо щось не включено в пакет, швидше за все це доведеться або замовити додатково або зробити самостійно, якщо у вас є така можливість,
 • більш детально зі змістом послуг в пакетах та їх вартості можна ознайомитися в прайс-листі.
Як ми працюємо
Консультація
Вибір пакета
Оплата
Підготовка
Обслуговування
Інформування

З огляду на політичну й економічну ситуацію, а також сформовану сумну практику, послуги адвоката по стягненню боргів мають все більшу актуальність, як для простих громадян, так і для юридичних осіб. Адже борг може виникнути й у випадку надання позики і у випадку неналежного виконання будь-якого виду договору. Варто розуміти, що послуги зі стягнення заборгованості вам може пропонувати не тільки юрист по боргах, але й людина зовсім не пов'язана з юриспруденцією. Звичайно, ми наполегливо рекомендуємо вам діяти винятково в правовому полі. Цьому є як мінімум дві основні причини:

 • ви не ризикуєте створити собі ще більше неприємностей у вигляді проблем із законом;
 • адвокат по стягненню боргів не тільки зробить досудове врегулювання суперечки, але й у випадку невдачі піде далі і здійснить якісне та професійне судове стягнення боргів.

Послуги адвоката по поверненню боргів від ЮК «Наказ»

Стягнення боргів може бути досить тривалим, трудомістким і неприємним процесом. Юрист по стягненню боргів у Києві від ЮО «Наказ» пройде всю процедуру максимально оперативно й практично без вашої участі.

Розглянемо можливості того, як повернути борг. Повернення ваших грошей може відбуватися за документами, що підтверджують боргові зобов'язання. Такими документами найчастіше бувають:

 1. розписка;
 2. договір.

З юридичної точки зору, найбільш правильно оформляти боргові зобов'язання, складаючи обидва цих документи. Але ця не обов'язкова вимога й досвідчений адвокат по боргах зможе виконати свою роботу, маючи навіть лише один із зазначених документів.

Нижче описана схема, за якою юрист по стягненню заборгованості буде виконувати свою роботу. Досудове врегулювання суперечки. Дана процедура передбачає пред'явлення письмової претензії боржникові з вимогою про виконання своїх зобов'язань. На даному етапі адвокат по стягненню боргів у Києві зробить максимально повний збір інформації про боржника, проведе з ним переговори, оформить звернення з письмовою претензією, при необхідності залучить до справи правоохоронні органи. Найчастіше залучення кваліфікованого адвоката з вашої сторони дає боржникові зрозуміти серйозність ваших намірів і повернення коштів здійснюється на цьому етапі.

Зразок вимоги

Судовий процес. З дати, зазначеної в договорі або розписці, коли сторона зобов'язувалася виконати свої боргові зобов'язання, починає свій відлік строк позовної давності, що за загальним правилом становить 3 роки. По його закінченню ви втратите своє право на звернення до суду (хоча при певних обставинах це можна виправити). Отже, якщо боржник порушує умови вашого договору, або не повертає в строк борг, необхідно подати в суд позов про стягнення боргу.

На даному етапі адвокат складе кваліфіковану позовну заяву, у якій будуть враховані й прояснені всі нюанси вашої конкретної ситуації, захистить вашу позицію в суді, здійснить всі дії по збереженню майна боржника для наступного стягнення, вимагатиме не тільки суму боргу, але й втрати від інфляції й мінімум 3% річних, а також оскаржить при необхідності будь-яке неправомірне рішення.

Зразок позову про стягнення боргу

Необхідно відзначити, що позитивне рішення суду ще не гарантує повернення боржником грошей. Саме тому хороший адвокат ще на стадії судового розгляду буде просити суд накласти арешт на майно боржника, для того щоб не дати йому можливості переоформити його, і в такий спосіб створити серйозні перешкоди для реального виконання рішення суду.

Державний виконавець далеко не завжди прагне всіма силами розшукати майно боржника й повернути ваші гроші. Найчастіше адвокатові доводиться контролювати всі дії виконавця, оскаржувати його бездіяльність і всіляко мотивувати на якісне виконання своєї роботи. Тому, якщо ви не впевнені на всі 100 % у своїх знаннях цивільного, господарського й виконавчого законодавства, краще звернутися за кваліфікованою допомогою спеціаліста.

Допомога адвоката при стягненні боргів може включати наступні послуги:

 • консультація про перспективу повернення й оптимальну схему дій;
 • повний юридичний аналіз наявних документів;
 • юридична допомога на стадії досудового врегулювання проблеми;
 • складання позову й всіх необхідних процесуальних документів;
 • захист прав та інтересів у судових інстанціях міста Київ, а також дистанційне ведення справи на всій території України;
 • стягнення боргу за розпискою;
 • стягнення боргу за договором;
 • вимагання сум штрафних санкцій за несвоєчасне виконання зобов'язань;
 • послуги адвоката по поверненню боргів на стадії виконавчого провадження (контроль дій виконавця, оскарження неправомірних рішень).
arseniysalalayko
Арсеній Салалайко
Директор
Надсилайте або телефонуйте
(044) 360 16 48
БЕЗКОШТОВНА
перша консультація

Ви отримаєте безкоштовну консультацію з таких питань:

 • перевірка документів
 • визначення строків
 • оцінка шансів

Залиште заявку зараз, не зволікайте!

Обговорення і відгуки (0)