Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Арсеній Салалайко
Арсеній Салалайко (063) 440 39 03 Зворотній дзвінок

Адвокат і юрист у Києві

Послуги юриста й адвоката, юридична консультація

Спеціально для вас ми розробили три варіанти співпраці. Залежно від ваших побажань і наявності вільного часу, виберіть зручний для вас пакет.

Бюджет
(позов, засідання)
3 950 грн
Стандарт
(інстанція)
9 950 грн
Преміум
(рішення)
28 000 грн
первинна консультація
первинне вивчення документів
консультація
1
3
судова стратегія
написання позову, відзиву
подання позову, відзиву
судовий збір - розрахунок
судовий збір - оплата
моніторинг справи у суді
процесуальний документ
1
5
судове засідання
1
3
адвокатський запит
додаткова позовна вимога
5
зміна позовних вимог
зустрічний позов
отримання рішення суду
нотаріальна довіреність
договір з адвокатом
доставка
2
подача документів наручно
медіація на переговорах
ознайомлення з матеріалами справи в суді
3
збір додаткових доказів
3
підготовка свідка до засідання
3
пошут нестандартних рішень
нетиповий процесуальний документ
апеляція включено до пакету
гарантія результату *

Замовити

Замовити

Замовити

 • додатково оплачується - судовий збір (залежить від суми позову і характеру позовних вимог),
 • додатково оплачується - досудове врегулювання спору або збір доказів, метою якого є вирішення спору без суду, або забезпечення необхідними для суду доказами,
 • додатково оплачується - після судове виконавче провадження, метою якого є реальне виконання судового рішення,
 • додатково оплачується - термінова підготовка документів (протягом робочої доби) за подвійним тарифом,
 • довіреність необхідна для того, щоб наш юрист міг самостійно подавати документи до суду і представляти інтереси клієнта на засіданнях. Оформити довіреність клієнт може у будь-якого нотаріуса за наданим прикладом,
 • гарантія результату (тільки для пакету «преміум») - 50% вартості оплачується до початку робіт, інші 50% вартості - після позитивного рішення суду за основним позовною вимогою,
 • дуже важливо розуміти, що якщо щось не включено в пакет, швидше за все це доведеться або замовити додатково або зробити самостійно, якщо у вас є така можливість,
 • більш детально зі змістом послуг в пакетах та їх вартості можна ознайомитися в прайс-листі.
Як ми працюємо
Консультація
Вибір пакета
Оплата
Підготовка
Обслуговування
Інформування

Життя людини в сучасному світі повне неоднозначних, з погляду юриспруденції, ситуацій, і розібратися в них зможе тільки досвідчений юрист. Наприклад, мало в кого з нас не виникали питання, пов'язані із трудовим законодавством. Кваліфікована допомога адвоката з трудового права допоможе вирішити ці проблеми швидко й без зайвих турбот. Також адвокатські послуги можуть знадобитися в рішенні суперечок, пов'язаних з господарською або підприємницькою діяльністю. Юридична допомога адвоката буде необхідна при шлюборозлучному процесі. Консультація адвоката з питань спадщини вирішить проблеми, що виникли і які пов'язані з оформленням прав на нього. Всі ці та багато інших питань допоможе вам вирішити хороший адвокат, який представляє нашу компанію.

Не допустити настання безвихідного, критичного положення справ допоможе вчасно отримана юридична консультація. Тільки юристи, які добре розбираються в правових тонкощах, зможуть розглянути ваше питання з різних точок зору, виявити його сильні і слабкі сторони, урахувати всі нюанси кожного індивідуального випадку.

При наявності глибоких знань юриспруденції й достатньої практики, адвокат може досягти справедливого вирішення справи ще до звернення в суд.

Чимшвидше ви зрозумієте, що вам потрібний юрист і знайдете його, тим більше шансів, що спірне питання вирішиться у вашу користь. Вчасно найнятий адвокат Київ - це все одно, що звертання до лікаря на ранніх стадіях хвороби.

Коли й навіщо потрібний юрист

Якщо ви зазнаєте труднощів юридичного характеру, не можете вирішити їх власними силами або вам необхідний адвокат у Києві для представлення ваших інтересів у суді, ви на вірному шляху. Нашій фірмі не важко буде знайти адвоката необхідного вам профілю. Кращі адвокати Києва, що працюють у нашій компанії, будуть щиро раді надати допомогу у вирішенні найбільш неоднозначних, складних і заплутаних ситуацій. Ми вже понад 10 років успішно надаємо послуги адвоката в м. Київ, і наші фахівці індивідуально підходять до кожного клієнта, що звернувся до нас. Досвідчений адвокат уважно вивчить всі нюанси вашого питання, візьме на себе зобов'язання вирішити у вашу користь більшу частину проблем, відгородивши вас від зайвих витрат часу, нервів та коштів.

Послуги адвоката в Києві від ЮК «Наказ»

Послуги юриста, наданого нами, допоможуть у пошуку й формуванні ґрунтовних і переконливих доказів правомірності вашої точки зору. Розглянувши ситуацію, що виникла під різними кутами, зробивши її детальний аналіз і отримавши чітке бачення того, які кроки варто вживати далі, особистий адвокат надасть вам кваліфіковану консультацію й вичерпний набір рекомендацій.

У нашій фірмі ви можете найняти адвоката в Києві, що спеціалізується в будь-якій правовій галузі.

Якщо ви хочете знайти партнера з бізнесу, якому можна буде довіряти, надійного захисника своїх ділових інтересів, послуги адвоката в Києві, що надає ЮК «Наказ» зможуть повною мірою задовольнити ваше бажання. Чи може вам необхідний сімейний або домашній адвокат, добре обізнаний у справах родини, який надає професійну допомогу зі всіх юридичних питань, що з’являються? Адже в Києві, з його динамічним життям, ситуація, коли терміново буде потрібен адвокат, може виникнути в будь-який, найбільш недоречний час, незалежно від вашого соціального статусу, роду діяльності або фінансового становища.

Адвокати нашої юридичної компанії надають послуги за цілком доступними для більшості потенційних клієнтів розцінками. Вартість послуг адвоката залежить від таких складових, як: складність питання, стадія, на якій перебуває розгляд суперечки, галузь права, кваліфікація юриста. Ціна кожного окремого випадку обумовлюється в індивідуальному порядку.

Приватний адвокат в Києві, найманий для подання ваших інтересів у різноманітних інстанціях, судах, для укладення господарських договорів і надання інших послуг у правовому секторі, обійдеться вам відносно недорого, якщо укладати договір з нашою компанією на постійні послуги.

Ми працюємо як з юридичними, так і фізичними особами, гарантуючи анонімність, чесність у відносинах, сумлінність і гідну якість обслуговування.

arseniysalalayko
Арсеній Салалайко
Директор
Надсилайте або телефонуйте
(044) 360 16 48
БЕЗКОШТОВНА
перша консультація

Ви отримаєте безкоштовну консультацію з таких питань:

 • перевірка документів
 • визначення строків
 • оцінка шансів

Залиште заявку зараз, не зволікайте!

4.8
Значение рейтинга
5.00
Максимальное значение рейтинга
4.70
Минимальное значение рейтинга
25
Количество голосов
Рейтинг отзывов
(25 оценок; среднее 4.8 из 5)

Обговорення і відгуки (0)