Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Арсеній Салалайко
Арсеній Салалайко (063) 235 08 72

Адвокат і юрист по нерухомості Київ

Юридичний супровід угод з нерухомістю

Запишіться на консультацію від 750 грн

З кожним роком кількість махінацій у сфері нерухомості зростає, а шахрайські схеми стають все більш витонченими й заплутаними. З огляду на те, що вартість об'єктів у м. Київ, а також у Київській області досить висока, а угоди з нерухомістю здійснюються, як правило, не більше декількох разів у житті людини, настійливо рекомендуємо використовувати всі можливі послуги юриста по нерухомості, щоб уникнути маси ризиків і проблем, які можуть виникнути в процесі оформлення майнових прав.

Ризики, від яких вас вбереже юрист у сфері нерухомості

Кожна угода вимагає ретельного аналізу документів, правочинності сторін та можливих ризиків і проблем. Консультація юриста по нерухомості допоможе вчасно виявити та уникнути наступних стандартних проблем:

 1. порушення прав третіх осіб (продаж майна без згоди другого із подружжя або органу опіки й піклування);
 2. проблемні документи (недотримання обов'язкової форми договору, відсутність врегулювання істотних умов угоди, підробка документів);
 3. податковий контроль (заниження реальної вартості майна);
 4. наявність арешту або заборони, а також банківської застави;
 5. обмеження прав продавця (прописка в житло неповнолітніх дітей, третіх осіб, реєстрація за адресою юридичної особи);
 6. порушення порядку приватизації;
 7. продаж майна продавцем, що не має на це правочинності;
 8. наявність прихованих підстав для продажу нерухомості;
 9. самочинне будівництво (відсутність прав на будівництво або на землю);
 10. складання свідомо нерівноправних угод (приховані умови повернення завдатку).
Тільки на стадії вибору об'єкта нерухомості функціонує безліч шахрайських схем. Наприклад, клієнтові показують квартиру, знайомлять із хазяїнами, надають копії документів, складають договір про наміри й приймають завдаток. Коли приходить час угоди, клієнта насторожують деякі невідповідності між договором про наміри й договором купівлі- продажу (розходження в номері квартири, даних власника, площі), звісно клієнт відмовляється від угоди. Але завдаток повертати ніхто не поспішає, оскільки договір про наміри не є прямим підтвердженням передачі грошей, а показання свідків - достатніми доказами.

Послуги юристів ЮК «Наказ»

Недотримання строгих вимог законодавства, що привело до наявності вищевказаних проблем, може мати вкрай негативні наслідки, починаючи від додаткових тимчасових і матеріальних витрат і закінчуючи втратою нерухомості. Юристи по нерухомості забезпечать надання кваліфікованої допомоги в процесі укладання угоди:

 • консультація з питань вибору оптимальної схеми купівлі/продажу об'єкта;
 • комплексний аналіз договору й виявлення прихованих умов;
 • перевірка правовстановлюючих документів, а також правочинності продавця і його представника;
 • аналіз документів, що підтверджують права на будівництво й на земельну ділянку;
 • супровід процесу здійснення угоди в нотаріуса (адвокат по нерухомості також може взяти участь у переговорах із забудовником);
 • перевірка нерухомості на наявність арештів, заборони на відчуження й іпотеки;
 • усунення виявлених ризиків, внесення змін і застережень в угоду;
 • проведення узаконення самовільного будівництва і введення об’єкту в експлуатацію.

Юрист по нерухомості в Києві може знадобитися на будь-якому етапі угоди. Звичайно, оптимальним варіантом є залучення фахівця ще на стадії підготовки до угоди й вибору об'єкта або контрагента. Але навіть у тому випадку, коли деякі проблеми з’явилися вже по факту угоди, кваліфікована юридична допомога допоможе вам мінімізувати, або й зовсім звести до нуля можливі ризики. Адже, крім викладених вище послуг, юрист по нерухомості завжди зможе провести глибокий аналіз сформованої ситуації, законодавчо обґрунтувати найбільш вигідні для клієнта варіанти виходу з неї, знайти оптимальний спосіб захисту інтересів клієнта й, при необхідності, у судовому порядку здійснити професійний і якісний захист прав на нерухомість і відновити порушені інтереси.

Обговорення і відгуки (1)

Valentyna
09.10.2018 16:34

Доброго дня. Якщо власник ділить будинок на дві частини з окремими лічильниками, чи потрібно для цього виписувати всіх прописаних людей у цьому будинку, щоб отримати 2 нові адреси?